Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı En Az İlkokul Personel Alımı Başladı

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı En Az İlkokul Personel Alımı Başladı

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığınca Karaman Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı SYDV bünyesinde çalıştırılmak üzere belirli süreli işçi alımı gerçekleştirileceği duyuruldu.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı bünyesinde olmak üzere Karaman Sosyal yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı 1 Aile Destek Personel İşçisi, 1 Aile Destek Merkezi Proje Koordinatörü ve 1 Temizlik işçi personeli olmak üzere toplam geçici süreli işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Aile Bakanlığı İşçi alımı başvuru detaylarını sizler için haberimizde hazırladık. İşte detaylar.

Aile Bakanlığı İşçi Alımı Başvuru Şartları Nelerdir?

Başvuru için Türk vatandaşı olmak, 18 ile 40 yaş aralığında olmak, En az ilkokul mezunu olmak, TCK 53 mad. Belirtilen suçlardan affa uğrasalar dahi hüküm giymemiş olmak, kamu haklarından mahrum olmamak, görev yapmaya engel herhangi bir sorunu olmamak, sabıka kaydı olmamak Bayan olmak SGK’lı olarak çalışmıyor olmak genel şartlarını taşımak gerekiyor.

Ayrıca proje kordinatörü ve Aile Destek Personeli alımı için KPSSP3 en az 60 puan almış olmak ve üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren iş için istenilen ilgili bölümden mezun olmak şartlarını taşımaları gerekmektedir.

Kaman SYDV İşçi Alımı Başvuru Belgeleri Neler?

Kaman SYDV işçi alımı için başvuruda bulunmak isteyen gerekli iş için başvuru şartlarını taşıyan adaylar Mezuniyet belgesi aslı ve fotokopisi, 1 adet fotoğraf, adli sicil kaydı belgesi, kaman merkez ilçesinde ikamet ettiğine dair son 6 aylık tarihçeli ikametgah belgesi, KPSS sonuç belgesi ilgili iş için başvuru yapacak adaylardan ve kurumda doldurulacak “İş Başvuru Formu” ile birlikte başvuruda bulunabileceklerdir.

Peki Aile Bakanlığı Kaman SYDV İşçi Alımı İş Başvurusu Nasıl Yapılacak?

Aday olmak isteyen ilgili iş için gerekli başvuru şartlarını taşıyan adaylar başvurularını başvuru kılavuzunda belirtilen iş başvuru adresine 4 Eylül 2023 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
3 Yorum