GİH Sınıfı 10. Derece Tahsildar Personel Alımı Yeni İlan Açıklandı

GİH Sınıfı 10. Derece Tahsildar Personel Alımı Yeni İlan Açıklandı

Kamuya 10. Derece olmak üzere tahsildar personel alımı başvuruları açıklandı. Detayları, süreci ve tüm başvuru hususlarını bu yazımızda bulabilirsiniz. İşte detaylar.

Başyayla Belediye Başkanlığına ilk defa atanmak üzere memur alım ilanı açıklandı. Kamu personel alımı mülakatsız kadrolu olacak. GİH sınıfı 10. Derece tahsildar personel atama başvuru süreci ve tüm detayları bu haberimizde yer alıyor.

Memur alımı başvuru genel şartları

657 sayılı Devlet Memurları Kanunundaki şartları taşımak gerekmektedir. Ayrıca Türk vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, askerlikle ilişiği olmamak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı ve bedensel engeli bulunmamak, daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak gerekmektedir.

Memur alımı başvuru nitelikleri nelerdir?

1 Tahsildar alımı GİH sınıfı 10. Derece kadro için olacak. Önlisans düzeyinde eğitim veren programların birinden mezun olmak, en az (B) sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, Kadın/ Erkek P93 en az 60 puan şartı var.

Başyayla Belediyesi memur alımı süreci

Başyayla Belediye memur alımı için adaylar başvuru esnasında istenilen belgeler ile 23 Ekim 2023-27 Ekim 2023 tarihleri arasında şahsen posta yoluyla “Şirin dere Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Başyayla Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğü No:135 Başyayla/KARAMAN” adresine başvuru yapabileceklerdir. Öte yandan e-posta ile de başvuru yapmak mümkün.

İPTAL DUYURUSU:

16/09/2023 tarihli ve 32311 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan ilk defa atanmak üzere memur alımı ilanı iptal edilmiştir. (3 Kasım 2023 tarihli yazıyla.)

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.