Güncel Kadrolu 236 Kamu Personeli Alımı! KPSS Şartsız Başvuru Ekranı

Güncel Kadrolu 236 Kamu Personeli Alımı! KPSS Şartsız Başvuru Ekranı

Tübitak bünyesinde “BİLGEM” namına güncel 236 kadrolu kamu personeli alımı online başvuruları alınıyor. Başvuru süreci ve tüm detaylar bu haberimizde yer alıyor.

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu BİLGEM bünyesinde 236 memur alımı başvuruları devam ediyor. 6 Teknik ve Destek Personeli, farklı alanlarda 45 Araştırmacı, 100 Araştırmacı, 35 Araştırmacı, 50 Araştırmacı olmak üzere 236 memur alımı yapılmaktadır. TÜBİTAK’ın Bilişim ve Bilgi Güvenliği ileri Teknolojiler Araştırma Merkezi (BİLGEM) personel alımına başvurular ve tüm detaylar bu haberimizde yer alıyor.

TÜBİTAK Bilgem kamu personel alımı süreci nasıl olacak?

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) BİLGEM kamu personeli alımı 21 Mayıs’a kadar uzatıldı. Yapılan açıklamada 22 Nisan 2024 tarihli ve 32525 sayılı Resmi Gazete'nin 47'inci sayfasında yayımlanan Araştırmacı ve Teknik ve Destek Personeli alım ilanının son başvuru tarihi 21 Mayıs 2024 tarihine kadar uzatılmıştır denildi.

Kamu personel alımı başvuru nitelikleri nelerdir?

Araştırmacı alımı 50 kadro için Endüstri Mühendisliği, Endüstri ve Sistem Mühendisliği, Sistem Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, Telekomünikasyon Mühendisliği, Adli Bilişim Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, Yönetim Bilişim Sistemleri, Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar Bilimleri ve Mühendisliği, Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri, Bil işim Sistemleri ve Teknolojileri, Bilgisayar ve Enformatik, Yazılım Mühendisliği, Bilgisayar ve Yazılım Mühendisliği, Kontrol ve Otomasyon Mühendisliği, Metalürji ve Malzeme Mühendisliği, Fizik Mühendisliği, Makine Mühendisliği Makine ve İmalat Mühendisliği, Mekatronik Mühendisliği, Mekatronik Sistemler Mühendisliği, Uzay Mühendisliği, Uçak ve Uzay Mühendisliği, veya Havacılık ve Uzay Mühendisliği mezunu olmak gerekiyor.

Araştırmacı alımı 35 kadro için Endüstri Mühendisliği, Endüstri ve Sistem Mühendisliği, Sistem Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Bilgisayar Bilimleri ve Mühendisliği. Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri, Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri, Bilgisayar ve Mühendisliği, Mekatronik Mühendisliği, Mekatronik Sistemler Mühendisliği, Uzay Mühendisliği, Uçak ve Uzay Mühendisliği veya Havacılık ve Uzay Mühendisliği mezunu olmak gerekiyor.

Araştırmacı alımı 100 kadro için Endüstri Mühendisliği, Endüstri ve Sistem Mühendisliği, Sistem Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, Telekomünikasyon Mühendisliği, Adli Bilişim Mühendisliği, işletme Mühendisliği, Yönetim Bilişim Sistemleri, Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar Bilimleri ve Mühendisliği, Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri, Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri, Bilgisayar ve Enformatik, Yazılım Mühendisliği, Bilgisayar ve Yazılım Mühendisliği, Kontrol ve Otomasyon Mühendisliği, Metalürji ve Malzeme Mühendisliği, Fizik Mühendisliği, Makine Mühendisliği, Makine ve İmalat Mühendisliği, Mekatronik Mühendisliği, Mekatronik Sistemler Mühendisliği, Uzay Mühendisliği, Uçak ve Uzay Mühendisliği veya Havacılık ve Uzay Mühendisliği mezunu olmak veya 2023-2024 Eğitim-Öğretim yılı Bahar/Yaz dönemi sonunda bitirebilmesi gerekiyor.

Araştırmacı alımı 45 kadro için Endüstri Mühendisliği, Endüstri ve Sistem Mühendisliği, Sistem Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, Telekomünikasyon Mühendisliği, Adli Bilişim Mühendisliği, işletme Mühendisliği, Yönetim Bilişim Sistemleri, Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar Bilimleri ve Mühendisliği, Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri, Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri, Bilgisayar ve Enformatik, Yazılım Mühendisliği, Bilgisayar ve Yazılım Mühendisliği, Kontrol ve Otomasyon Mühendisliği, Metalürji ve Malzeme Mühendisliği, Fizik Mühendisliği, Mekatronik Mühendisliği, Mekatronik Sistemler Mühendisliği, Uzay Mühendisliği, Uçak ve Uzay Mühendisliği veya Havacılık ve Uzay Mühendisliği mezunu olmak veya 2023-2024 Eğitim-Öğretim yılı Bahar/Yaz dönemi sonunda bitirebilmesi gerekiyor.

Teknik ve Destek Personeli alımı 6 kadro için Endüstri Mühendisliği, Sistem Mühendisliği, Endüstri ve Sistem Mühendisliği, Malzeme Mühendisliği, Malzeme Bilimi ve Mühendisliği, Metalürji ve Malzeme Mühendisliği, Malzeme Bilimi ve Mühendisliği, Çevre Mühendisliği, Makine Mühendisliği, Makine ve imalat Mühendisliği, Mekatronik Mühendisi iği, Mekatronik Sistemler Mühendisliği veya İşletme Mühendisliği mezunu olmak gerekiyor.

TÜBİTAK BİLGEM personel alımı kılavuzu.

TÜBİTAK BİLGEM memur alımı online başvuru ekranı.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.