İl Özel İdaresine VHKİ ve Muhasebeci Personel Alımı Açıklandı (İkamet Şartsız)

İl Özel İdaresine VHKİ ve Muhasebeci Personel Alımı Açıklandı (İkamet Şartsız)

Zonguldak ili kamu personeli alımı başvuruları kapsamında yeni başvurular açıklandı. Sürece dair tüm detayları hemen bu yazımızda bulabilirsiniz.

Zonguldak İli Özel İdaresi ve belediyeleri çevre altyapı temel hizmetler birliği başkanlığına ilk defa atanmak üzere memur alım ilanı açıklandı. VHKİ memur alımı ile muhasebeci alımı için gerekli süreci hemen bu yazımızda bulabilirsiniz.

Kadrolu memur alımı başvuru genel şartları

657 sayılı Devlet Memurları Kanunundaki şartları taşımak, Türk vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, askerlikle ilişiği olmamak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak, daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak, KPSS'den en az 75 ve üzeri puan almak gerekmektedir.

Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni kadrosu için en az (B) sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Bilgisayar İşletmeni Sertifikası sahibi olmak veya mezun olduğu okuldan bilgisayar dersi gördüğünü belgelemek şartları da var.

Kamu personeli alımı başvuru nitelikleri nelerdir?

1 Veri Hazırlama Kontrol İşletmeni alımı için GİH sınıfı 7. derece kadro için olacak. Herhangi bir lisans programından mezun olmak, Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Bilgisayar İşletmeni Sertifikası sahibi olmak veya mezun olduğu okuldan bilgisayar dersi gördüğünü belgelemek, En az (B) sınıfı Sürücü Belgesine sahip olmak,

1 Muhasebeci alımı için GİH sınıfı 8. derece kadro için olacak. Yükseköğretim kurumlarının Lisans düzeyinde eğitim veren Fakültelerin, Muhasebe ve Denetim, Muhasebe ve Finans Yönetimi veya Maliye bölümlerinin herhangi birinden mezun olmak gerekiyor.

Zonguldak İl Özel İdaresi personel alımı süreci

Adaylar başvuru esnasında istenilen belgeler ile başvurularını 7 Ağustos 2023 - 9 Ağustos 2023 tarihleri arasında mesai bitimine kadar arasında şahsen veya iadeli taahhütlü posta yoluyla veya elektronik ortamda yapabileceklerdir. Ayrıca e-posta ile de başvuru yapılabilecek.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.