İlk Defa Atanmak Üzere 3 Branş Devlet Personeli Alımı! İkamet Şartsız

İlk Defa Atanmak Üzere 3 Branş Devlet Personeli Alımı! İkamet Şartsız

Efeler Belediyesi tarafından güncel memur personel alımı başvuruları açıklandı. Kadrolu 5 ve 6. Derece kadrolara atama olacak. İşte sürece dair tüm detayların yer aldığı haberimiz.

Efeler Belediye Başkanlığına ilk defa atanmak üzere sözleşmeli personel alım ilanı açıklandı. Kadrolu şehir plancısı, mühendis, ekonomist alımı başvuruları alınacak. Kadrolu memur personel atamasına dair tüm detayları bu haberimizde bulabilirsiniz.

Kamu memur alımı başvuru genel şartları nelerdir?

657 sayılı Devlet Memurları Kanunundaki şartları taşımak, Türk vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, askerlikle ilişiği olmamak, en az (B) sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak gerekmektedir.

Kadrolu personel alımı nitelikleri nelerdir?

1 Şehir Plancısı alımı TH sınıfı 5. derece kadro için olacak. Lisans düzeyinde eğitim veren fakültelerin Şehir ve Bölge Planlama Lisans Programından mezun olmak, en az (B) sınıfı sürücü belgesi sahibi olmak.

1 Mühendis alımı TH sınıfı 5. derece kadro için olacak. Lisans düzeyinde eğitim veren fakültelerin Gıda Mühendisliği bölümünden mezun olmak, en az (B) sınıfı sürücü belgesi sahibi olmak.

1 Mühendis alımı TH sınıfı 5. derece kadro için olacak. Lisans düzeyinde eğitim veren fakültelerin Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun olmak, en az (B) sınıfı sürücü belgesi sahibi olmak.

1 Ekonomist alımı TH sınıfı 6. derece kadro için olacak. Lisans düzeyinde eğitim veren fakültelerin İktisat, Ekonomi maliye bölümünden mezun olmak, en az (B) sınıfı sürücü belgesi sahibi olmak gerekiyor.

Efeler Belediyesi memur alımı başvuru tarihleri

Efeler Belediyesi memur alımları kapsamında adaylar, sözlü sınava katılabilmek için başvuru esnasında istenilen belgeleri ile birlikte 20-22 Kasım 2023 tarihlerinde “Yedieylül Mahallesi İzmir Bulvarı No:5 T.C. Efeler Belediye Başkanlığı Hizmet Binası İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü Efeler /AYDIN” adresine şahsen veya posta yolu ile yapabileceklerdir. Ayrıca elektronik ortamda yapılan başvurular, istenilen belgeler eklenmek suretiyle de başvuru yapabilir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.