İlk Defa Atanmak Üzere Kamu Memur Alımı Yeni İlan Bugün Açıklandı

İlk Defa Atanmak Üzere Kamu Memur Alımı Yeni İlan Bugün Açıklandı

Kamu kurumu bünyesinde kadrolu ve ilk defa atanmak üzere memur alımı yeni ilanı açıklandı. Başvuru süreci, şartları ve tüm detayları bu haberimizde bulabilirsiniz.

Gökçesu Belediye Başkanlığına ilk defa atanmak üzere kadrolu devlet memuru alım ilanı yeni ilanı açıklandı. Kadrolu mühendis personel alımı başvuruları kapsamında güncel süreç yayımlandı. Detaylar bu yazımızda yer alıyor.

Memur alımı başvuru genel şartları nelerdir?

657 sayılı Devlet Memurları Kanunundaki genel hususlara haiz olmak, Türk vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, Türk Ceza Kanunu'nun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile ilgili suçlardan mahkum olmamak, askerlik, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak gerekmektedir.

Kamu memur alımı nitelikleri nelerdir?

1 Mühendis alımı TH sınıfı 8. derece kadro için olacak. Lisans düzeyinde eğitim veren fakültelerin Ziraat Mühendisliği lisans programından mezun olmak, en az (B) sınıfı sürücü belgesi sahibi olmak gerekiyor. Erkek/Kadın adaylar KPSSP3 puan türünden en az 65 ve üzeri alması gerekiyor.

Gökçesu Belediyesi memur alımı süreci nasıl işler?

Adaylar, başvuru belgeleri ile 6-10 Kasım 2023 tarihleri arasında “Gökçesu Belediye Başkanlığı, Yazı İşleri Müdürlüğü, Gökçesu Beldesi Hürriyet Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No:24 Mengen/BOLU” adresine şahsen veya posta yolu ile başvuruda bulunmaları gerekmektedir. Ayrıca internetten e-posta ile başvuru yapılabilecektir.

İptal duyurusu: 28 Eylül 2023 tarihli ve 32323 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan ilk defa atanmak üzere memur alımı ilanı iptal edilmiştir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.