İş Bankası Yeni Memur Alımı Başladı! KPSS Şartsız Başvuru Ekranı

İş Bankası Yeni Memur Alımı Başladı! KPSS Şartsız Başvuru Ekranı

Türkiye İş Bankası tarafından KPSS şartsız yeni personel alımları açıklandı. İş Bankasında çalışmak için şartları, başvuru süreci ve tüm detayları hemen bu yazımızda bulabilirsiniz.

Kurumsal Müşteri İlişkileri Yöneticisi-Uzman Yardımcısı alımı ilanı İş Bankası tarafından açıklandı. Bursa Kurumsal Şubesinde, Kurumsal Müşteri İlişkileri Yöneticisi olarak çalışacak Uzman Yardımcısı alımı süreci başladı. Detaylar bu yazımızda KAMU PERSONELİ ALIMI olarak hazırladık.

İş Bankasına memur alımı şartları nelerdir?

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 10 Kasım 2023 tarihi itibarıyla 30 yaşını doldurmamış olmak, erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da en erken 2024 Aralık ayına kadar tecil ettirmiş olmak. Sınav tarihinde askerlik görevini yürütmekte olanların en geç 2023 Kasım ayı içerisinde terhis olacak durumda bulunmaları gerekmektedir. Sağlık durumu Türkiye’nin her yerinde görev yapmaya elverişli olmak, herhangi bir kurum ya da kuruluşa karşı zorunlu hizmet yükümlülüğü taşımıyor olmak ve kamu haklarından yoksun bulunmamak, affa uğranmış olunsa dahi, herhangi bir suçtan dolayı hapis cezası almamış olmak, Uzman Yardımcısı alım sınavlarına en fazla iki kere katılım sağlanabilir. Bu süreçlerde değerlendirme merkezi ve mülakat aşamasında başarısız olan adaylar başvuramaz.

Banka personeli alımı nitelikleri nelerdir?

Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden en geç 31.01.2024 tarihine kadar mezun olmak gerekiyor. Yabancı dil olarak da “TOEFL (IBT) 85, IELTS 6, ITEP(Academic-Plus) 3,8, YDS / e-YDS 85, GOETHE ENSTİTÜSÜ Zertifikat C1 (ZMP), Zertifikat C2 (GDS), Fransız Milli Eğitim Bakanlığı DALF C1, DALF C2, TEF (Fransız Kültür Merkezi) 500 puan” alan ve geçerlilik süresi dolmamış sertifikalardan birine sahip olanlar, İngilizce sınavından muaf tutulur.

Türkiye İş Bankası memur alımı süreci

Türkiye İş Bankası memur alımı başvuruları başladı. Adaylar 10 Kasım 2023 tarihine kadar online olarak başvuru iş ve işlemlerini yapabileceklerdir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.