İş Bankasına Yeni Tekniker Teknisyen Alımları Yapılacak

İş Bankasına Yeni Tekniker Teknisyen Alımları Yapılacak

Türkiye İş Bankası bünyesinde yeni tekniker, teknisyen, personel alımları yapılacak. Sürece dair tüm detayları hemen bu yazımızda bulabilirsiniz.

İş Bankası bünyesinde TEKNİSYEN-TEKNİKER personel alımları açıklandı. Makine, Elektrik, Mimari Tekniker/Teknisyen alımlarına başvurular başladı. İstanbul ilinde Mimari ve Elektrik Teknikeri/Teknisyeni, Ankara ilinde Mimari ve Makine Teknikeri/Teknisyeni, İzmir ilinde Makine ve Elektrik Teknikeri/Teknisyeni, Adana ilinde Elektrik Teknikeri/Teknisyeni, Diyarbakır ilinde Mimari Teknikeri/Teknisyeni alımına dair tüm detayları KAMU PERSONELİ ALIMI olarak bu haberimizde hazırladık.

Tekniker-teknisyen alımı başvuru mezuniyetler

Adayların başvuru için yüksekokul veya meslek liselerinin ilgili bölümlerinden mezun olması gerekiyor. “Mimari Tekniker/Teknisyen”, “Makine Teknikeri/Teknisyeni”, “Elektrik Teknikeri/Teknisyeni” alımı genel şartları şu şekildedir.

İş Bankası personel alımı başvuru nitelikleri nelerdir?

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 3 Temmuz 2023 tarihi itibarıyla 28 yaşını doldurmamış olmak, sağlık durumu Türkiye’nin her yerinde görev yapmaya elverişli olmak, erkek adaylar için, askerlik görevini tamamlamış, muaf ya da en erken 2024 Temmuz ayına kadar tecil ettirmiş olmak, tercihen alanında en az 2 yıl deneyim sahibi olmak, tercihen B sınıfı ehliyet sahibi olmak ve aktif araç kullanabilmek, Yurtiçi seyahat engeli bulunmamak, İstanbul, Ankara, İzmir, Adana ve Diyarbakır illerinde ikamet etmek,

Affa uğranmış olunsa dahi, herhangi bir suçtan dolayı hapis cezası almamış olmak, herhangi bir kurum ya da kuruluşa karşı zorunlu hizmet yükümlülüğü taşımamak ve kamu haklarından yoksun bulunmamak, daha önce, Bankanın yaptığı Operasyon Elemanı, Operasyon Destek Elemanı, Teknisyen ve Tekniker sınavlarının herhangi birinin mülakat aşamasında başarısız sayılmamış olmak gerekiyor.

İş Bankasına memur alımları başvuru süreci nasıl işler?

Türkiye İş Bankası personel alımları için başvurular 3 Temmuz 2023 tarihine kadar sürecek.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.