Kadrolu Arkeolog ve Sanat Tarihçi Alımı! İkamet Şartsız Başvuru

Kadrolu Arkeolog ve Sanat Tarihçi Alımı! İkamet Şartsız Başvuru

Kamu kurumu bünyesinde kadrolu arkeolog alımı ile sanat tarihçi alımı başvuruları alınacak. Detayları, süreci ve gerekli tüm bilgileri hemen bu yazımızda bulabilirsiniz.

Fatih Belediye Başkanlığına ilk defa atanmak üzere memur alım ilanı açıklandı. TH sınıfı 5. derecelere Arkeolog ve Sanat Tarihçisi alımı gerçekleştirilecektir. Başvuru süreci, şartları ve tüm detayları hemen bu yazımızda bulabilirsiniz.

Kamu memur alımı başvuru genel şartları

657 sayılı Devlet Memurları Kanunundaki şartları taşımak, Türk vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, askerlikle ilişiği olmamak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak, daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak şartları var.

Hangi bölüm mezunları başvuru yapabilecektir?

1 Arkeolog alımı için TH sınıfı 5. derece kadroya olacak. Lisans düzeyinde eğitim veren fakültelerin Arkeoloji bölümünden mezun olmak, Kadın/Erkek, KPSS P3 70 puan isteniyor.

1 Sanat Tarihçisi alımı için TH sınıfı 5. derece kadroya olacak. Lisans düzeyinde eğitim veren fakültelerin Sanat Tarihi bölümünden mezun olmak, Kadın/Erkek, KPSS P3 70 puan isteniyor.

Fatih Belediyesi memur alımı süreci nasıl olacak?

Fatih Belediyesi memur alımları için adaylar istenilen belgeleri ile birlikte 11 Aralık 2023-15 Aralık 2023 tarihleri arasında Belediye İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne “Fatih Belediyesi Ana Hizmet Binası Adnan Menderes Bulvarı Vatan Caddesi No 54” şahsen veya posta yolu ile müracaat edebileceklerdir. Ayrıca elektronik ortamda yapılan başvurulara istenilen belgeler eklenerek, başvuru tarihleri içerisinde Belediye internet adresine başvuru yapabileceklerdir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.