Kadrolu Memur Alımı Başladı! Türkiye Maarif Vakfı Başvuru Ekranı

Kadrolu Memur Alımı Başladı! Türkiye Maarif Vakfı Başvuru Ekranı

Türkiye Maarif Vakfı tarafından güncel kamu personeli alımı başvuruları açıklandı. Kamu memur atama başvuru süreci ve tüm detaylar bu yazımızda.

Türkiye Maarif Vakfı bünyesinde “Maarif Uzman Yardımcısı” Alım İlanı açıklandı. Türkiye Maarif Vakfının Merkez birimlerinde görevlendirilmek üzere 25 Maarif Uzman Yardımcısı alımı yapacak. İşte şartlar, süreç ve tüm detaylar.

Türkiye Maarif Vakfı personel alımı şartları

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı veya Mavi Kart sahibi olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, TCK’da yer alan ilgili suçlardan mahkum olmamak, 1 Ocak 1994 tarihinde veya sonrasında doğmuş olmak, İspanyolca, İngilizce, Fransızca, Arapça, Portekizce ve Rusça dillerinden YDS, e-YDS ve YÖKDİL en az 70 (C) puan almak gerekiyor.

Kamu personel alımı nitelikleri nelerdir?

Teknik Eğitim, Mesleki Eğitim ve Eğitim Fakültelerinin herhangi bir bölümü, Mezun olunduğunda formasyon eğitimi alınarak öğretmenlik yapılabilecek bölümler, İktisat, İşletme, Siyaset Bilimi, Kamu Yönetimi, Uluslararası İlişkiler, Uluslararası Ticaret, Maliye, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Ekonometri, Sosyoloji, Hukuk, İstatistik, Matematik, Endüstri Mühendisliği ve İşletme Mühendisliği bölümleri isteniyor. Ölçme ve Değerlendirme, İstatistik, Eğitim Yönetimi alanlarında yüksek lisans derecesine sahip olmak ise tercih sebebi olarak açıklandı.

Vakıf personel alımı başvuru tarihleri

Türkiye Maarif Vakfı personel alımı için başvurular 20 Eylül’e kadar sürecek. Adaylar başvuru iş ve işlemlerini hemen aşağıdaki başvuru ekranı üzerinden bireysel üye kaydı yaparak ve aşamaları takip ederek yapabilecektir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.