Kadrolu VHKİ Veznedar Tahsildar Memur Hizmetli Zabıta Alımı Açıklandı

Kadrolu VHKİ Veznedar Tahsildar Memur Hizmetli Zabıta Alımı Açıklandı

Kamu kurumu bünyesinde farklı kadrolara memur personel alımı yapılacak. Başvurular, süreç ve tüm detayları hemen bu haberimizde bulabilirsiniz. İşte detaylar.

Çankaya Belediye Başkanlığına ilk defa atanmak üzere memur alım ilanı açıklandı. Belediyeye kadrolu memur alımı başvuruları alınacak. Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni, Veznedar, Tahsildar, Memur, Çocuk Eğitimcisi, Hizmetli ve Zabıta Memuru alımı başvuru tüm detayları bu yazımızda yer alıyor.

Kamu memur alımı başvuru genel şartları

Devlet Memurları Kanunundaki şartları taşımak, Türk vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, askerlikle ilişiği olmamak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak gerekiyor. KPSS'den tüm ünvanlar için en az 70 ve üzeri puan almak gerekiyor.

Zabıta Memuru kadrolarına başvuru yapacaklar için, sınavın yapılacağı tarihte 30 yaşını doldurmamış olmak, erkeklerde en az 1.67 metre, kadınlarda en az 1.60 metre boyunda olmak ile en az (B) sınıfı sürücü belgesine sahip olmak gerekiyor.

Hangi bölüm mezunları başvuru yapabilecektir?

5 Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni GİH 9. Derece, Üniversitelerin en az dört yıllık eğitim veren Siyasal Bilgiler Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinin lisans programlarının birinden mezun olmak gerekiyor.

5 Veznedar GİH 9. Derece, Üniversitelerin en az dört yıllık eğitim veren Siyasal Bilgiler Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinin lisans programlarının birinden mezun olmak gerekiyor.

5 Tahsildar GİH 9. Derece, Üniversitelerin en az dört yıllık eğitim veren Siyasal Bilgiler Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinin lisans programlarının birinden mezun olmak gerekiyor.

5 Memur GİH 9. Derece, Üniversitelerin en az dört yıllık eğitim veren Siyasal Bilgiler Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinin lisans programlarının birinden mezun olmak gerekiyor.

2 Çocuk Eğitimcisi GİH 9. Derece, Üniversitelerin en az dört yıllık eğitim veren Çocuk Gelişimi ve Okul Öncesi Öğretmenliği, Anaokulu Öğretmenliği lisans programlarının birinden mezun olmak gerekiyor.

3 Hizmetli YH 10. Derece, Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı, Bilgi Yönetimi Ön lisans programlarının birinden mezun olmak gerekiyor.

20 Zabıta Memuru GİH 9. Derece, Üniversitelerin en az dört yıllık eğitim veren Siyasal Bilgiler Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinin lisans programlarının birinden mezun olmak gerekiyor.

Çankaya Belediyesi memur alımı süreci

Çankaya Belediye memur alımı başvuruları zabıta alımı için şahsen olacak. Diğer kadrolar için ise şahsen, postayla veya e-posta ile yapılabilecek. Başvuru iş ve işlemleri 23-27 Ekim 2023 tarihlerinde olacak.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum