Kamuya 10. Derece Düz Memur-Şoför Alımı Açıklandı (KPSS 55-60)

Kamuya 10. Derece Düz Memur-Şoför Alımı Açıklandı (KPSS 55-60)

Kamu kurumu bünyesinde 10. Derece kadrolara düz memur alımı ile şoför personel alımı başvuruları açıklandı. Başvurular, süreç ve tüm detayları hemen bu yazımızda bulabilirsiniz.

Kılıçarslan Belediye Başkanlığına ilk defa atanmak üzere memur alım ilanı açıklandı. Kadrolu 10. Derece şoför personel alımı ile memur personel alımı yapılacak. Başvurulara dair tüm detayları ve süreci hemen bu yazımızda bulabilirsiniz.

Devlet personeli alımı başvuru genel şartları

Devlet Memurları Kanunundaki şartları taşımak, Türk vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, askerlikle ilişiği olmamak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak, en az (B) ve (C) sınıfı sürücü belgelerine sahip olmak, daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak şartları var.

Memur personel alımı başvuru mezuniyet şartları

1 Memur alımı GİH sınıfı 10. Derece kadro için olacak. Lisans düzeyinde eğitim veren (Coğrafya, Kamu Yönetimi veya Maliye) programlarının herhangi birinden mezun olmak, en az (B) sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, Kadın/Erkek KPSSP3 en az 60 ve üzeri puan almak şartları var.

1 Şoför alımı GİH sınıfı 10. Derece kadro için olacak. Herhangi bir ortaöğretim kurumundan (lise ve dengi okul) mezun olmak, en az (C) sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, Kadın/Erkek KPSSP94 puan türünden en az 55 ve üzeri puan almak şartları var.

Kılıçarslan Belediyesi memur alımı süreci

Kılıçarslan Belediyesi memur alımları için adaylar, başvuru esnasında istenilen belgeleri ile birlikte 11-13 Eylül 2023 tarihlerinde başvurularını “Kılıçarslan Belediyesi Hizmet Binası Kılıçarslan Beldesi Cumhuriyet Mahallesi Zafer Caddesi No:106 Sinanpaşa/Afyonkarahisar” adresine postayla, şahsen ve e-posta ile e-mail adresine yapılabilecektir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum