Kamuya Açıktan Düz Devlet Memuru - Muhasebeci Alımı Yapılacak

Kamuya Açıktan Düz Devlet Memuru - Muhasebeci Alımı Yapılacak

Kamu kurumu bünyesinde ilk defa atanmak üzere açıktan düz devlet memuru alımı ile muhasebeci personel alımı başvuruları açıklandı. Detayları ve tüm süreci bu yazımızda bulabilirsiniz.

Karayaka Belediye Başkanlığına ilk defa atanmak üzere Düz devlet memuru ile muhasebeci personel alımı açıklandı. Tokat ili Karayaka Belediye Başkanlığı bünyesinde kadrolu devlet personeli atamasına başvurular ve tüm detaylar bu yazımızda.

Devlet memuru alımı şartları nelerdir?

657 sayılı Devlet Memurları Kanunundaki şartları taşımak, Türk vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, askerlikle ilişiği olmamak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak, daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak şartları var.

Kamu memur alımı nitelikleri nelerdir?

1 Memur alımı GİH sınıfı 11. Derece kadro için olacak. Herhangi bir ortaöğretim kurumundan (lise veya dengi okul) mezun olmak, en az (B) sınıfı sürücü belgesi sahibi olmak, Erkek/Kadın P94 en az 60 puan şartı var.

1 Muhasebeci alımı GİH sınıfı 8. Derece kadro için olacak. Üniversitelerin Muhasebe ve Denetim, Muhasebe ve Finansman, Maliye Lisans programlarının birinden mezun olmak, en az (B) sınıfı sürücü belgesi sahibi olmak, Erkek/Kadın P3 en az 60 puan şartı var.

Karakaya Belediyesi memur alımı başvuru tarihleri

Karakaya Belediyesi memur alımı için adaylar gerekli belgelerle 25-27 Ekim 2023 tarihine kadar başvuru iş ve işlemlerini yapabileceklerdir. Başvurular “Karayaka Belediye Başkanlığı, Yazı İşleri Müdürlüğü, Karayaka/Hürmüzlü Mahallesi Cumhuriyet Meydanı No:9 Erbaa/TOKAT” adresine şahsen veya posta yoluyla ya da e-mail ile yapılabilecektir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum