Kamuya Açıktan Düz Memur-Veznedar Alımı Yeni İlan Bugün Açıklandı

Kamuya Açıktan Düz Memur-Veznedar Alımı Yeni İlan Bugün Açıklandı

Tekirdağ Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü tarafından güncel memur alımları için başvuru yeni ilanı açıklandı. Başvuru süreci, şartları ve tüm detayları hemen bu yazımızda bulabilirsiniz.

Tekirdağ Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğüne ilk defa atanmak üzere memur alım ilanı açıklandı. Haberimizde düz memur ve veznedar olarak belirtilen boş kadrolara açıktan atama yoluyla memur alımı yapılacaktır.

Kamu memur alımı başvuru şartları

657 sayılı Devlet Memurları Kanunundaki şartları taşımak, Türk vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, askerlikle ilişiği olmamak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak, daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak gerekiyor.

Kadrolu personel alımı başvuru nitelikleri nelerdir?

8 Memur alımı için GİH sınıfı 7. derece kadro için olacak. Lisans düzeyinde eğitim veren Fakültelerin Ekonomi, İktisat, İş İdaresi ve İktisat, İşletme- Ekonomi, Ekonometri İşletme-İktisat, İşletme, İş İdaresi, Kamu Yönetimi, Siyaset Bilimi, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, Çalışma Ekonomisi, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Maliye, Yerel Yönetimler, Yönetim Bilişim Sistemleri, Uluslararası İlişkiler, Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik programlarının birinden mezun olmak, Erkek/ Kadın, KPSSP3 60 puan şartı var.

2 Veznedar alımı için GİH sınıfı 7. derece kadro için olacak. Lisans düzeyinde eğitim veren Fakültelerin Bankacılık, Bankacılık ve Sigortacılık, Finans ve Bankacılık, Uluslararası Finans ve Bankacılık, İktisat, Maliye, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Kamu Yönetimi programlarının birinden mezun olmak, Erkek/ Kadın, KPSSP3 60 puan şartı var.

Tekirdağ Su ve Kanalizasyon İdaresi memur alımı süreci nasıl işler?

Tekirdağ Su ve Kanalizasyon İdaresi memur alımları için adaylar istenilen belgeleri ile birlikte 20 Kasım 2023 – 24 Kasım 2023 tarihleri arasında “Atatürk Mahallesi 57. Alay Caddesi No:6 Süleymanpaşa/TEKİRDAĞ adresindeki Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Ana Hizmet Binası Kat:4 ‘te bulunan Tekirdağ Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü, İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığına” şahsen, posta yolu ile müracaatlarını yapabileceklerdir. Ayrıca e-posta ile de başvuru yapılabilir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.