Kamuya Düz Devlet Memuru Alımı Yapılacak! Yeni İlan Açıklandı

Kamuya Düz Devlet Memuru Alımı Yapılacak! Yeni İlan Açıklandı

Kamu kurumu bünyesinde düz devlet memuru alımı yapmak için ilan açıklandı. Kamu personel alımı başvuru süreci ve tüm detayları hemen bu yazımızda bulabilirsiniz.

İskilip Belediye başkanlığına ilk defa atanmak üzere memur alım ilanı. Kamu kurumu tarafından 10. derece kadrolar için DÜZ DEVLET MEMURU ALIMI yapılacak. Memur alımları başvuru süreci ve tüm detayları hemen bu yazımızda bulabilirsiniz.

Kadrolu memur alımı başvuru genel şartları nelerdir?

657 sayılı Devlet Memurları Kanunundaki şartları taşımak, Türk vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, Türk Ceza Kanunu’nun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile ilgili suçlardan mahkum olmamak, askerlikle ilişiği olmamak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak şartları var.

Düz devlet memuru olmak için gerekli nitelikler nelerdir?

5 Memur GİH sınıfı 10. Derece kadrolar için olacak. Herhangi bir ortaöğretim kurumundan (lise veya dengi okul) mezun olmak, en az (B) sınıfı sürücü belgesine sahip olmak gerekiyor. Kadın ve erkek adaylar KPSS P94 puan türünden en az 60 puan almaları gerekiyor.

İskilip Belediyesi memur alımı süreci nasıl işler?

Adaylar İskilip Belediyesine düz devlet memuru alımı için gerekli başvuru belgelerini 17 Temmuz 2023-19 Temmuz 2023 tarihleri arasında “İskilip Belediye Başkanlığı, Yazı İşleri Müdürlüğü, Yenicami Mahallesi Çorum 1. Sokak N0:2/4 İskilip/ÇORUM” adresine şahsen veya iadeli taahhütlü posta yolu ile başvuruda bulunmaları gerekmektedir. Ayrıca adaylar internetten e-posta ile de başvuru yapabileceklerdir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
4 Yorum