Kamuya İlk Defa Atanmak Üzere 8. Derece Kadrolu Memur Alımı Açıklandı

Kamuya İlk Defa Atanmak Üzere 8. Derece Kadrolu Memur Alımı Açıklandı

Kamu kurumu bünyesinde ilk defa atanmak üzere kadrolu yeni memur alımı başvuruları açıklandı. Kamu memur atama başvuru süreci ve tüm detaylar bu yazımızda yer alıyor.

Bozköy Belediye Başkanlığına ilk defa atanmak üzere sözleşmeli personel alım ilanı açıklandı. Kadrolu memur alımı için başvurular alınacak. Gerekli tüm süreci, şartları ve tüm detayları hemen bu haberimizde KAMU PERSONELİ ALIMI olarak hazırladık.

Kamu personeli alımı şartları nelerdir?

657 sayılı Devlet Memurları Kanunundaki şartları taşımak, Türk vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Türk Ceza Kanunu’nun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile ilgili suçlardan mahkum olmamak, askerlikle ilişiği olmamak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak gerekiyor.

Memur alımı nitelikleri nelerdir?

1 Mühendis alımı TH sınıfı 8. derece kadro için olacak. Adayların lisans düzeyinde eğitim veren Fakültelerin Harita Mühendisliği bölümü mezunu olması ve en az (B) sınıfı sürücü belgesine sahip olması gerekiyor. Başvuru için KPSSP3 en az 75 puan alması şartları var.

Bozköy Belediyesi memur alımı süreci

Adaylar, başvuru esnasında istenilen belgeleri ile birlikte 25 Aralık2023 – 27 Aralık2023 tarihleri arasında şahsen veya posta yolu ile Bozköy Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğüne "Yenice Mah. Fatih Cad. No:2 Çiftlik / Niğde" adresine müracaatlarını yapabileceklerdir. Başvurular ayrıca süreci içerisinde e-posta adresine de başvuru yapabileceklerdir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum