Kamuya İlk Defa Atanmak Üzere Sözleşmeli Yeni Memur Alımı Açıklandı

Kamuya İlk Defa Atanmak Üzere Sözleşmeli Yeni Memur Alımı Açıklandı

Kamu kurumu bünyesinde ilk defa atanmak üzere kamu personeli memur alımı açıklandı. Sözleşmeli memur alımına dair başvurular bu yazımızda yer alıyor.

Bolvadin Belediye Başkanlığına ilk defa atanmak üzere sözleşmeli personel alım ilanı açıklandı. Teknik hizmetler sınıfı 5. Derece kadrolar için olacak ilk defa atanmak üzere memur alımı tüm detaylarını bu haberimizde bulabilirsiniz.

İlk defa atanmak üzere personel alımı şartları nelerdir?

657 sayılı Devlet Memurları Kanunundaki şartları taşımak, Türk vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, askerlikle ilişiği bulunmamak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak gerekmektedir.

Kamu personel alımı başvuru nitelikleri nelerdir?

2 Mühendis alımı T.H. sınıfı 5. derece için olacak. Lisans düzeyinde eğitim veren Fakültelerin İnşaat Mühendisliği bölümü mezunu olmak, En az “B” sınıfı sürücü belgesine sahip olmak gerekiyor. Erkek/Kadın adaylar KPSSP3 en az 75 Puan almak şartıyla başvurabilir.

1 Mimar alımı T.H. sınıfı 5. derece için olacak. Lisans düzeyinde eğitim veren Fakültelerin Mimarlık bölümü mezunu olmak, En az ”B” sınıfı sürücü belgesine sahip olmak gerekiyor. Erkek/Kadın adaylar KPSSP3 en az 75 Puan almak şartıyla başvurabilir.

Bolvadin Belediyesi memur alımı süreci nasıl işler?

Bolvadin Belediyesi memur alımları için başvurular şahsen, postayla ve başvuru tarihlerinde e-mail adresine online olarak yapılabilecektir. Başvuru iş ve işlemlerine dair süreç başlayınca sizlere ayrıca bilgilendirme yapacağız. Başvuru tarihleri ise 4-9 Eylül 2023 tarihleri olarak açıklandı.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.