Kamuya Yeni Kadrolu Memur Alımları Açıklandı (İkamet Şartsız Başvuru)

Kamuya Yeni Kadrolu Memur Alımları Açıklandı (İkamet Şartsız Başvuru)

Kamu kurumu bünyesinde kadrolu yeni memur alımı açıklandı. İkamet şartsız yeni memur personel atama süreci ve tüm detaylar bu yazımızda.

Çadırkaya Belediye Başkanlığına ilk defa atanmak üzere memur alım ilanı açıklandı. Farklı branşlarda kamu personeli alımı başvuru süreci, şartları ve tüm detayları hemen bu yazımızda bulabilirsiniz.

Memur alımı başvuru genel şartları

657 sayılı Devlet Memurları Kanunundaki genel şartları taşımak, Türk Vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, askerlikle ilişiği olmamak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak şartları var.

Kamu memur alımı başvuru mezuniyetler

1 Tahsildar GİH sınıfı 8. derece kadroya olacak. Önlisans düzeyinde eğitim veren fakültelerin Bilgisayar Programcılığı, Muhasebe veya Emlak Yönetimi bölümlerinden mezun olmak, En az (B) sınıfı sürücü belgesine sahip olmak. KPSSP93 en az 75,

1 Memur GİH sınıfı 9. derece kadroya olacak. Lisans düzeyinde eğitim veren fakültelerin Kamu Yönetimi, İşletme veya İktisat bölümlerinin herhangi birinden mezun olmak, En az (B) sınıfı sürücü belgesine sahip olmak. KPSSP3 en az 80,

1 Memur GİH sınıfı 8. derece kadroya olacak. Lisans düzeyinde eğitim veren programların birinden mezun olmak, En az (B) sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, KPSS en az 80 puan şartı var.

Çadırkaya Belediyesi memur alımı süreci

Çadırkaya Belediyesine memur alımı için adaylar, başvuru esnasında istenilen belgeleri ile birlikte 24 Temmuz 2023-28 Temmuz 2023 tarihleri arasında şahsen veya iadeli taahhütlü posta yolu ile “Yeni Mah. Zübeyde Hanım Cad.No:39 Çadırkaya Belediye Başkanlığı Çadırkaya Beldesi Tercan /ERZİNCAN” başvurabilirler. Adaylar online olarak e-posta adresine de başvuru yapabileceklerdir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum