KPSS 50 65 Puanlarla Kadrolu Yeni Kamu Personeli Alımı Açıklandı

KPSS 50 65 Puanlarla Kadrolu Yeni Kamu Personeli Alımı Açıklandı

Delice Belediye Başkanlığına ilk defa atanmak üzere memur alım ilanı açıklandı. Kamu personeli alımı kadrolu olacak. Tüm detayları ve başvuruları bu yazımızda bulabilirsiniz.

Kamu kurumuna ilk defa atanmak üzere kadrolu memur alımı başvuruları açıklandı. En az B ehliyetli olmak şartlarının yanı sıra özel ve genel hususlara haiz olmak gerekiyor. Anbar Memuru alımı, Bilgisayar İşletmeni alımı ile Veri Hazırlama Kontrol İşletmeni V.H.K.İ. alımına dair tüm detayları bu yazımızda KAMU PERSONELİ ALIMI olarak hazırladık.

Kamu personeli alımı başvuru şartları nelerdir?

657 sayılı Devlet Memurları Kanunundaki şartları taşımak, Türk vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, askerlikle ilişiği olmamak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak, en az (B) sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, V.H.K.İ. ve Bilgisayar İşletmeni kadrolarına başvuracak adaylar için Millî Eğitim Bakanlığı onaylı bilgisayar işletmeni sertifikasına sahip olmak veya mezun olduğu okuldan bilgisayar dersi gördüğünü belgelemek, daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak.

Memur alımı nitelikleri nelerdir?

1 V.H.K.İ. alımı için GİH 8. derece kadroya olacak. Lisans düzeyinde eğitim veren fakültelerin Maliye, İşletme ve İktisat programlarının herhangi birinden mezun olmak, En az (B) sınıfı sürücü belgesi sahibi olmak, Millî Eğitim Bakanlığı onaylı bilgisayar işletmeni sertifikasına sahip olmak veya mezun olduğu okulda bilgisayar dersi gördüğünü belgelemek, Erkek/ Kadın, KPSS P3 65 puan isteniyor.

1 Bilgisayar İşletmeni alımı için GİH 8. derece kadroya olacak. Lisans düzeyinde eğitim veren fakültelerin Maliye, İşletme ve İktisat programlarının herhangi birinden mezun olmak, En az (B) sınıfı sürücü belgesi sahibi olmak, Millî Eğitim Bakanlığı onaylı bilgisayar işletmeni sertifikasına sahip olmak veya mezun olduğu okulda bilgisayar dersi gördüğünü belgelemek, Erkek/ Kadın, KPSS P3 65 puan isteniyor.

1 Anbar Memuru alımı için GİH 8. derece kadroya olacak. Lisans düzeyinde eğitim veren fakültelerin Maliye, İşletme ve İktisat programlarının herhangi birinden mezun olmak, En az (B) sınıfı sürücü belgesi sahibi olmak, Erkek/ Kadın, KPSS P3 50 puan isteniyor.

Delice Belediyesi memur alımı süreci nasıl işler?

Delice Belediye memur alımında adaylar sözlü sınava katılabilmek için gerekli belgelerle birlikte 11 Aralık 2023-13 Aralık 2023 tarihleri arasında “Delice Belediye Başkanlığı Cumhuriyet Mahallesi Atatürk Bulvarı No:10 Delice/Kırıkkale” adresine şahsen ya da posta yolu ile müracaatlarını yapabileceklerdir. Öte yandan e-posta ile de başvuru kabul edilecek.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.