KPSS 55 Kadrolu Koruma ve Güvenlik Personeli Alımı Açıklandı

KPSS 55 Kadrolu Koruma ve Güvenlik Personeli Alımı Açıklandı

Kamuya KPSS 55 puanla olmak üzere kadrolu koruma ve güvenlik personeli alımı açıklandı. Başvurular ve tüm detaylar bu haberimizde yer alıyor.

Bahşılı Belediyesine ilk defa atanmak üzere memur alım ilanı açıklandı. Kamu kurumu bünyesinde kadrolu Koruma ve Güvenlik Görevlisi alımı yapılacak. İşte sürece dair tüm detayların yer aldığı haberimiz.

Kamu personel alımı başvuru şartları

657 sayılı Devlet Memurları Kanunundaki şartları taşımak, Türk vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, askerlikle ilişiği olmamak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak gerekiyor.

Koruma ve Güvenlik Görevlisi alımı nitelikleri nelerdir?

1 Koruma ve Güvenlik Görevlisi GİH sınıfı 11. derece kadroya olacak. Herhangi bir Lisans programından mezun olmak, en az (B) sınıfı sürücü belgesi sahibi olmak, Erkek/Kadın, KPSSP3 en az 55 puan almak şartları var.

1 Koruma ve Güvenlik Görevlisi GİH sınıfı 11. derece kadroya olacak. Herhangi bir ön lisans programından mezun olmak, en az (B) sınıfı sürücü belgesi sahibi olmak, Erkek/Kadın, KPSSP93 en az 55 puan almak şartları var.

Özel güvenlik hizmetlerine dair kanunun uygulanmasına ilişkin yönetmelikte belirtilen şartları taşımak, özel güvenlik görevlileri sağlık şartları yönetmeliğinde belirtilen şartları taşımak, daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak, özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olmak gerekiyor.

Bahşılı Belediyesi memur alımı süreci nasıl işler?

Bahşılı Belediyesi bünyesinde memur alımına başvuru için adaylar istenilen belgeler ile birlikte 15 Kasım 2023 tarihinden 17 Kasım 2023 tarihine kadar şahsen veya posta yoluyla “Bahşılı Belediye Başkanlığı Belediye Hizmet Binası Hüseyin Onbaşı Mahallesi Fatih Sultan Mehmet Caddesi no:23 Bahşılı / KIRIKKALE” adresine müracaatlarını yapabileceklerdir. Ayrıca e-posta ile de başvurular kabul edilecek.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.