KPSS 60-70 Teknisyen Eğitmen Personel Alımı Açıklandı (İkamet Şartsız)

KPSS 60-70 Teknisyen Eğitmen Personel Alımı Açıklandı (İkamet Şartsız)

Kamu kurumu bünyesinde yeni teknisyen ve eğitmen personel alımı başvuruları açıklandı. Sürece dair tüm detayları ve başvuruları bu yazımızda bulabilirsiniz. İşte detaylar.

Çankırı Belediye Başkanlığına ilk defa atanmak üzere sözleşmeli personel alım ilanı açıklandı. Belediye bünyesinde teknisyen ve eğitmen personel alımı başvuruları alınacak. Süreç ve şartlara dair tüm detayları hemen bu yazımızda bulabilirsiniz.

Kamu memur alımı başvuru şartları

657 sayılı Devlet Memurları Kanununda yer alan şartları taşımak, Türk Vatandaşı olmak, Türk Ceza Kanunu'nun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile ilgili suçlardan mahkum olmamak, askerlikle ilişiği olmamak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak, daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak gerekmektedir.

Devlet personeli alımı başvuru nitelikleri

1 Eğitmen alımı GİH 7. derece kadroya olacak. Lisans düzeyinde eğitim veren Fakültelerin Alman Dili ve Edebiyatı, Kore Dili ve Edebiyatı veya Japon Dili ve Edebiyatı Bölümlerinden mezun olmak, en az (B) sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, Erkek/ Kadın P3 en az 60 puan şartı var.

1 Teknisyen alımı TH 10. derece kadroya olacak. Anadolu Teknik, Anadolu Meslek ve Endüstri Meslek Liselerinin Bilişim Teknolojileri Bölümlerinden mezun olmak, en az (B) sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, Erkek/ Kadın P94 en az 70 puan şartı var.

Çankırı Belediyesi memur alımı süreci nasıl işler?

Çankırı Belediye bünyesinde teknisyen ve eğitmen alımı başvuru iş ve işlemleri 23-27 Ekim tarihlerinde olacak. Adaylar şahsen, postayla ya da e-mail ile başvuru yapabileceklerdir. Başvurular “Çankırı Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne” olacak.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.