KPSS 60 Puanla Zabıta VHKİ Memur Alımı Yeni İlan Açıklandı

KPSS 60 Puanla Zabıta VHKİ Memur Alımı Yeni İlan Açıklandı

Kamu kurumu bünyesinde KPSS 60 puanla olmak üzere zabıta memuru ve VHKİ memur alımı açıklandı. Sürece dair tüm detayları bu yazımızda bulabilirsiniz.

Çağlayancerit Belediye Başkanlığına ilk defa atanmak üzere memur alım ilanı açıklandı. Kadrolu zabıta memuru ve VHKİ personel alımı yapılacak. Başvur süreci ve tüm şartları KAMU PERSONELİ ALIMI olarak bu yazımızda bulabilirsiniz.

Çağlayancerit Belediyesi memur alımı genel şartları

657 sayılı Devlet Memurları Kanunundaki şartları taşımak, Türk vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, askerlikle ilişiği olmamak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak şartları var.

Zabıta alımı için başvuru şartları nelerdir?

Adayların başvuru için daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak, erkeklerde en az 1,67 metre, kadınlarda en az 1,60 metre boyunda olmak, sınavın yapılacağı tarihte 30 yaşını doldurmamış olmak, (B) sınıfı sürücü belgesine sahip olmak şartları var.

Kamu personel alımı başvuru mezuniyetler

2 VHKİ alımı GİH sınıfı 9. Derece kadrolara olacak. Lisans düzeyinde eğitim veren fakültelerin İşletme, İktisat ve Sosyal Bilgiler Öğretmenliği bölümlerinin birinden mezun olmak, Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Bilgisayar İşletmeni sertifikasına sahip olmak veya mezun olduğu okulda bilgisayar dersi gördüğünü belgelemek, Erkek/ Kadın adayların başvuru yapacağı kadro için KPSSP3 puan türünden en az 60 ve üzeri puan gerekiyor.

2 Zabıta Memuru alımı GİH sınıfı 9. Derece kadrolara olacak. Lisans düzeyinde eğitim veren fakültelerin İşletme, İktisat ve Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği bölümlerinin birinden mezun olmak, En az (B) sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, Erkek/Kadın adayların başvuru yapacağı kadro için KPSSP3 puan türünden en az 60 ve üzeri puan gerekiyor.

1 Zabıta Memuru alımı GİH sınıfı 9. Derece kadroya olacak. Herhangi bir önlisans, programlarının birinden mezun olmak, En az (B) sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, Erkek/ Kadın adayların başvuru yapacağı kadro için KPSSP93 puan türünden en az 60 ve üzeri puan gerekiyor.

Zabıta memuru VHKİ personel alımı süreci nasıl olacak?

Çağlayancerit Belediyesi memur alımı başvuruları Temmuz’da olacak. Zabıta alımı sadece şahsen olacak. VHKİ memur alımı ise şahsen, postayla ya da Belediye internet adresinden olacak. Başvurular 3-6 Temmuz tarihlerinde olacak. Başvurular zabıta alımı için boy ve kilo ölçümü yapmak üzere “Fatih Mahallesi Atatürk Caddesi No:15 ÇAĞLAYANCERİT/KAHRAMANMARAŞ” adresi Belediye Hizmet Binası içerisindeki İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne olacak.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
4 Yorum