KPSS 60 VHKİ Personel Alımı Yeni Açıklandı! İkamet Şartsız Başvuru

KPSS 60 VHKİ Personel Alımı Yeni Açıklandı! İkamet Şartsız Başvuru

Kamuya kadrolu olmak üzere KPSS 60 puan şartı ile VHKİ personel alımı başvuruları açıklandı. İkamet şartsız başvuru alınacak. Detaylar ve tüm süreç bu yazımızda yer alıyor.

Doğanşehir Belediye Başkanlığı bünyesinde ilk defa atanmak üzere memur alım ilanı açıklandı. Belediye personeli alımı kadrolu olacak. Başvuru süreci, şartları ve tüm detayları bu yazımızda bulabilirsiniz.

Memur alımı başvuru şartları

657 sayılı Devlet Memurları Kanunundaki şartları taşımak, Türk vatandaşı olmak, askerlikle ilişiği olmamak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak, daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak, en az (B) sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Bilgisayar İşletmeni sertifikasına sahip olmak şartları var.

VHKİ alımı nitelikleri nelerdir?

1 Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni alımı GİH sınıfı 10. derece kadro için olacak. Herhangi bir Ortaöğretim Kurumundan (Lise ve Dengi okul ) mezun olmak, MEB onaylı Bilgisayar İşletmeni sertifikası sahibi olmak, en az (B) sınıfı sürücü belgesine sahip olmak gerekiyor. Kadın/Erkek adayların başvuru için 2022 KPSSP94 en az 60 ve üzeri puan şartı var.

Doğanşehir Belediyesi memur alımı süreci nasıl işler?

Doğanşehir Belediyesi memur alımı için başvurular 6-8 Kasım 2023 tarihileri arasında olacaktır. Başvurular Belediye İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü “Doğanşehir Belediyesi Hizmet Binası Esentepe Mahallesi Hastane Sokak No:22 Doğanşehir/MALATYA” adresine şahsen veya posta yolu ile müracaatlarını yapabileceklerdir. Öte yandan e-posta ile de başvurular kabul edilecektir.

İptal duyurusu:

24 Eylül 2023 tarihli ve 32319 sayılı Resmi Gazete’de yayınlanan ilk defa atanmak üzere memur alımı ilanı iptal edilmiştir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.