Mülakatsız Büro Personeli Hemşire Alımı Başladı! KPSS Taban Puansız

Mülakatsız Büro Personeli Hemşire Alımı Başladı! KPSS Taban Puansız

Kamuya KPSS taban puan şartı olmadan sözleşmeli memur alımı başvuruları açıklandı. Detayları ve tüm süreci hemen bu yazımızda bulabilirsiniz. İşte detaylar.

Dokuz Eylül Üniversitesi Rektörlüğü tarafından sözleşmeli personel alım ilanı açıklandı. Mülakatsız atama olacak. KPSS (B) grubu puan sıralaması esas alınmak suretiyle, yazılı veya sözlü sınav yapılmaksızın sözleşmeli personel alınacaktır. İşte sürece dair tüm detayların yer aldığı haberimiz.

Memur alımı şartları nelerdir?

657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 48. maddesinde belirtilen aşağıdaki genel şartlar aranır. Bu kapsamda Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, askerlikle ilişiği olmamak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak, Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak gerekiyor.

Sözleşmeli personel alımı başvuru nitelikleri nelerdir?

Büro Personeli 1 kadro için Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, İnsan Kaynakları Yönetimi, Muhasebe ve Vergi Uygulamaları önlisans programlarının birinden mezun olmak, 2022 KPSS P93 Sınavı puanı olmak, MEB onaylı Bilgisayar İşletmenliği Sertifikası sahibi olmak, Son başvuru tarihi itibariyle 30 yaşını doldurmamış olmak gerekiyor.

Hemşire 3 kadro için Hemşirelik Bölümü lisans mezunu olmak, 2022 KPSS P3 Sınavı Puanı olmak, Sağlık Bakanlığı onaylı Onkoloji Hemşireliği sertifikasına sahip olmak, Son başvuru tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış olmak gerekiyor.

Hemşire 3 kadro için Hemşirelik Bölümü lisans mezunu olmak, 2022 KPSS P3 Sınavı Puanı olmak, Sağlık Bakanlığı onaylı Yoğun Bakım Hemşireliği sertifikasına sahip olmak, Son başvuru tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış olmak gerekiyor.

Dokuz Eylül Üniversitesi personel alımı süreci nasıl işler?

Dokuz Eylül Üniversitesi memur alımı için başvurular “Rektörlük Personel Dairesi Başkanlığına” şahsen veya posta ile başvuru şeklinde yapılacaktır. Başvurular 29 Eylül 2023 tarihine kadar yapılabilir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.