Yeni Açıklandı! Düz Devlet Memuru-Zabıta Alımı! GİH 7-9. Derece Kadro

Yeni Açıklandı! Düz Devlet Memuru-Zabıta Alımı! GİH 7-9. Derece Kadro

Kamu kurumu bünyesinde düz devlet memuru alımı ile zabıta memuru alımı açıklandı. Başvuru süreci, şartları ve tüm detayları hemen bu yazımızda bulabilirsiniz.

Maltepe Belediye Başkanlığına ilk defa atanmak üzere memur alım ilanı açıklandı. Açıktan kamu personeli alımı başvuruları, süreci ve tüm detayları KAMU PERSONELİ ALIMI olarak bu haberimizde bulabilirsiniz.

Kamu personeli alımı başvuru şartları

657 sayılı Devlet Memurları Kanunundaki şartları taşımak, Türk vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, askerlikle ilişiği olmamak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak, Her iki kadro için de KPSS 70 puan şartları var.

Zabıta alımı için ayrıca erkeklerde en az 1.67 metre, kadınlarda en az 1.60 metre boyunda olmak, 30 yaşını doldurmamış olmak, en az (B) sınıfı sürücü belgesine sahip olmak gerekiyor.

Düz memur ve zabıta alımı nitelikleri nelerdir?

10 Memur alımı GİH sınıfı 7. derece kadrolara olacak. Lisans düzeyinde eğitim veren programların herhangi birinden mezun olmak gerekiyor.

10 Zabıta Memuru alımı GİH sınıfı 9. derece kadrolara olacak. Lisans düzeyinde eğitim veren programların herhangi birinden olmak gerekiyor.

Maltepe Belediyesi memur alımı süreci nasıl işler?

Maltepe Belediye memur alımı için adaylar, sözlü ve uygulamalı sınava katılabilmek içingerekli belgeleri ile birlikte 13-17 Ekim 2023 tarihleri arasında “Altayçeşme Mahallesi Batı Sokak No:7 Maltepe / İSTANBUL adresinde bulunan Yalçın Kızılay Kapalı Spor Salonuna” şahsen veya posta ile başvuru yapılabilecektir. E-posta ile de başvuru yapılabilecek. Zabıta kadrosu için başvurular sadece şahsen olacaktır.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum