11 Branşta Devlet Memuru Alımı! KPSS 55 60 65 70 75 Puanlarla Başvuru

11 Branşta Devlet Memuru Alımı! KPSS 55 60 65 70 75 Puanlarla Başvuru

Kamu kurumu bünyesinde 11 farklı branşta olmak üzere kadrolu memur alımı KPSS 55, 60, 65, 70 ve 75 puan şartları ile atama yapılacak. İşte gerekli başvuru tüm detayları.

Belediye personeli alımı başvuruları kapsamında memur, anbar memuru, hizmetli, tekniker, muhasebeci, ekonomist, mühendis, bilgisayar işletmeni, tahsildar, veznedar, gassal alımı başvuruları alınacak. Yahşihan Belediyesi için olacak kamu memur alımları kadrolu memur alımları tüm detayları ve süreci hemen bu haberimizde bulabilirsiniz.

Memur alımında başvuru şartları nelerdir?

Yahşihan Belediyesinde memur olarak çalışabilmek için tüm ünvanlarda adayların şu genel hususları da taşıması gerekiyor: 657 DMK’daki şartları taşımak, askerlikle ilişiği olmamak, T.C. vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı olmama ya da bedensel engeli olmamak gerekiyor.

Sözleşmeli personel alımı nitelikleri nelerdir?

Memur GİH 11. derece 4 kontenjan var. Lise mezunu ve KPSS 65 ve üzeri puan şartı var.

Memur GİH 11. derece 1 kontenjan var. Lisans Kamu yönetimi, İktisat, İşletme mezunu ve en az (B) ehliyet, KPSS 70 ve üzeri puan şartı var.

Memur GİH 11. derece 1 kontenjan var. Lisans mezunu ve en az (B) ehliyet, KPSS 60 ve üzeri puan şartı var.

Anbar Memuru GİH 11. derece 1 kontenjan var. Kamu yönetimi, İktisat, İşletme mezunu ve en az (B) ehliyet, KPSS 55 ve üzeri puan şartı var.

Anbar Memuru GİH 9. derece 1 kontenjan var. Kamu yönetimi, İktisat, İşletme mezunu ve en az (B) ehliyet, KPSS 60 ve üzeri puan şartı var.

Hizmetli YH 11. derece 1 kontenjan var. Önlisans mezunu ve en az (B) ehliyet, KPSS 60 ve üzeri puan şartı var.

Hizmetli YH 11. derece 1 kontenjan var. Lise mezunu ve en az (B) ehliyet, KPSS 65 ve üzeri puan şartı var.

Tekniker TH 9. derece 1 kontenjan var. Önlisans mezunu ve en az (B) ehliyet, KPSS 60 ve üzeri puan şartı var.

Tekniker TH 9. derece 1 kontenjan var. Önlisans Tıbbi Laboratuvar Teknikleri mezunu ve en az (B) ehliyet, KPSS 65 ve üzeri puan şartı var.

Muhasebeci GİH 9. derece 1 kontenjan var. Lisans Kamu Yönetimi, İktisat, İşletme mezunu ve en az (B) ehliyet, KPSS 55 ve üzeri puan şartı var.

Ekonomist TH 8. derece 1 kontenjan var. Lisans Kamu yönetimi, İktisat mezunu ve en az (B) ehliyet, KPSS 60 ve üzeri puan şartı var.

Mühendis TH 8. derece 1 kontenjan var. Lisans Ziraat Mühendisliği lisans mezunu ve en az (B) ehliyet, KPSS 60 ve üzeri puan şartı var.

Bilgisayar İşletmeni GİH 9. derece 1 kontenjan var. Lisans İktisat, İşletme, Kamu Yönetimi veya Fen Bilgisi Öğretmenliği mezunu ve en az (B) ehliyet, KPSS 55

Tahsildar GİH 9. derece 1 kontenjan var. Lisans mezunu ve en az (B) ehliyet, KPSS 60 ve üzeri puan şartı var.

Veznedar GİH 9. derece 2 kontenjan var. Lisans Kamu Yönetimi, İktisat, İşletme mezunu ve en az (B) ehliyet, KPSS 60 ve üzeri puan şartı var.

Gassal YH 11. derece 1 kontenjan var. Önlisans mezunu ve en az (B) ehliyet, KPSS 75 ve üzeri puan şartı var.

Yahşihan Belediyesi personel alımı başvuru tarihleri nelerdir?

Yahşihan Belediyesi 11 farklı ünvanda KPSS 55, 60, 65 70 ve 75 puanlarla olmak üzere başvurular 18-20 Eylül tarihlerinde olacak. Adaylar 3 şekilde başvurabilecek. Online olarak e-posta ile, posta yoluyla ve şahsen başvuru şeklinde süreç tamamlanabilecek.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum