17.800 Lira Net Maaşla Memur Alımı Başvuruları Bu Hafta Alınacak

17.800 Lira Net Maaşla Memur Alımı Başvuruları Bu Hafta Alınacak

Kamuya yeni memur alımları kapsamında 17 bin 800 lira net maaşla olmak üzere memur alımı yapılacak. Kamu memur atama başvuru süreci ve tüm detaylar bu yazımızda.

Kamu kurumu bünyesinde 17 bin 800 lira net maaşla olmak üzere yeni memur alımları bu hafta başlıyor. Biga Belediyesi tarafından kadrolu memur alımları yapılacak. Kamu memur atama başvuru süreci ve şartları bu yazımızda bulabilirsiniz. Teknik Hizmetler sınıfı 5. Derece kadro için atamalara dair tüm detaylar şu şekildedir:

Kadrolu memur alımı başvuru şartları

Adayların 657 sayılı DMK’daki şartları taşıması, T.C. vatandaşı olması, askerlikle ilişiği olması, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmaması gerekiyor. Ayrıca adayların KPSS’den de en az 60 ve üzeri puan aşmış olması gerekiyor.

Biga Belediyesi memur alımı mezuniyetler

Mühendis alımına başvurular TH sınıfı 5. derece kadro için yapılacak. Adayların mühendis alımına başvuruda ilgili “Jeoloji Mühendisliği lisans” mezunu olması gerekiyor.

Memur maaşı ne kadar olacak?

5. derece mühendis maaşı Ocak 2023 itibarıyla 17 bin 800 TL’dir. Temmuz 2023’te yeni zamla birlikte maaşlarda ciddi artış oacaktır.

Memur personel alımı başvuru tarihleri

Biga Belediyesi tarafından güncel memur alımı başvuruları bu hafta başlıyor. Adaylar 22 Mayıs ile 24 Mayıs 2023 tarihlerinde olacak. Başvurular 3 şekilde olacak. Şahsen, posta ile veya e-posta ile başvuru yapılabilecek.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.