2 Kuruma Kamu Personeli Alımı! En Az İlköğretim Mezunu Başvuru Başladı

2 Kuruma Kamu Personeli Alımı! En Az İlköğretim Mezunu Başvuru Başladı

Tam zamanlı Çalışmak üzere farklı 2 kurumda istihdam edilecek belirli süreli görev yapacak toplam 3 İşçi istihdam edilecektir. İş Başvuru süreci ve şartlara yazımızdan hemen ulaşabilirsiniz.

İŞKUR sistemi üzerinde başvurular yapılabilecektir. Belediye bünyesinde istihdam edilecek Otomotiv Mekanikeri ve Öğretmenevi ASO bünyesinde 2 Garson toplam geçici süreli 3 İşçi alımı yapılacaktır.

Kamu İşçi Alımı Müracaat Tarihi

Farklı 2 Kamu kurumu bünyesinde çalışmak üzere geçici süreli görev verilecek 3 Kamu işçisi alımı için müracaatlar devam etmektedir. Son Müracaat tarihi ise 20 Haziran 2024 tarihidir.

Müracaat Belgeleri Neler?

Otomotiv Mekanikeri; MEB Onaylı Otomotiv Mekanikeri Ustalık ve Usta Öğretici Belgesi sahibi olmak, En az E Sınıfı Ehliyet sahibi olmak, Servis Elemanı Garson alımı; Mezuniyet Belgesi, SGK’dan emeklilik, yaşlılık aylığı almadığını gösterir belge, Adli Sicil Kaydı, Nüfus Cüzdanı /Kimlik Kartı fotokopisi, Üç adet vesikalık fotoğraf Askerlik Durum Belgesi (muaf, tecilli veya terhis olduğunu belirtir belge) (Erkek Adaylar için) Öncelik hakkına sahip olanların, öncelik durumunu gösterir belgeler müracaat için gerekli belgelerdir.

Kamu Personeli Geçici İşçi Alım Şartları Neler?

Malatya Hekimhan Belediyesi Oto Mekaniker Alımı; En az İlköğretim mezunu en fazla lise ve dengi okul mezunu olmak. Erkek olmak 18 yaşını tamamlamış 45 yaşını geçmemiş olmak. En az 1 yıl süreli çalıştığını SGK dökümü ile belgeleyebilmek. İŞKUR İş İlan No (00008351980).

Balıkesir Bandırma Öğretmen Evi Ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü Servis Elemanı Garson alımı; En az İlköğretim mezunu olmak. 18 İle 30 Yaş aralığında olmak. Bay veya Bayan adaylar başvuru yapabilecektir. Bandırma ilçesinde ikamet ediyor olmak. Sağlık raporuna sahip olmak. İŞKUR İş İlan No (00008353531).

Kamu Personel Alımı Müracaat Adresi

Öğretmenevi ve Belediye Kamu İşçisi Alımı İçin müracaat şartlarını taşıyan adaylar iş başvurularını İŞKUR hizmet noktalarından, İnternet sitesi üzerinden veya Telefon hattı 170 numarasından tamamlayabileceklerdir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.