8. Derece Kadrolu Kamu Memur Alımı Yapılacak! Güncel Kılavuz

8. Derece Kadrolu Kamu Memur Alımı Yapılacak! Güncel Kılavuz

Kamuya 8. Derece kadro için güncel kamu memur alımı yapılacak. Kimler kadrolu memur atamasına başvurabilir? İşte gerekli tüm detaylar.

Çiftlik Belediyesi için güncel KAMU MEMUR alımı başvuruları alınacak. Sekizinci derece kadrolara başvuru için tüm detayları ve süreci bu haberimizde hazırladık. İşte güncel kadrolu memur alımına dair KAMU PERSONELİ ALIMI olarak hazırladığımız yazımız.

Kamu memur alımı şartları

657 sayılı Devlet Memurları Kanununda yer alan şartları taşımak, Türk Vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, Türk Ceza Kanunu'nun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile ilgili suçlardan mahrum olmamak, askerlikle ilişiği olmamak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak, daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak, en az (B) sınıfı sürücü belgesine sahip olmak gerekmektedir.

Çiftlik Belediyesi personel alımı mezuniyetler

Mühendis alımına başvurular TH sınıfı 8. derece kadro için olacağı belirtildi. Başvuru için İnşaat Mühendisliği lisans mezunu olmak, en az (B) sınıfı ehliyeti olmak ve KPSS’den en az 75 puan şartı var.

Memur alımı başvuruları nasıl olacak?

Çiftlik Belediyesi için kadrolu memur alımı başvuruları Haziran ayında olacak. Adaylar şahsen ya da posta ile başvuru yapabilecek. Ayrıca başvuru süreci içerisinde online olarak e-posta adresine de gönderilebilecek. Başvurular “Çarşı Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No:5 /NİĞDE” adresine olacak.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.