Açıktan Düz Devlet Memuru Alımı Başvuruları Alınacak! GİH 9. Derece

Açıktan Düz Devlet Memuru Alımı Başvuruları Alınacak! GİH 9. Derece

Kamuya açıktan düz devlet memuru personel alımı yapılacak. Başvurulara dair tüm süreci, şartları ve başvuru hususlarını hemen bu yazımızda bulabilirsiniz.

BUSKİ’ye açıktan düz devlet memuru alımı yapılacak. Düz memur personel alımına dair gerekli süreç Eylül ayında olacak. Bursa Su ve Kanalizasyon İdaresi “BUSKİ” Genel Müdürlüğü için gerekli başvurular ve tüm detayları hemen bu haberimizde KAMU PERSONELİ ALIMI olarak hazırladık. İşte detaylar.

Kamu personeli alımı genel şartları

Başvuru için 657 DMK’daki şartları taşımak, T.C. vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, TCK’da yer alan ilgili suçlardan mahkum olmamak, daha önce çalıştığı kurum ve kuruluşlardan disiplinsizlik ya da ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmak şartları var. Ayrıca KPSS’den en az 70 almak şartı var.

Düz devlet memuru alımı nitelikleri nelerdir?

10 devlet memuru alımı 9. derece Genel İdari Hizmetler GİH sınıfı kadrolara olacak. Başvuru için “Kamu Yönetimi, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, İnsan Kaynakları Yönetimi, İktisat, Ekonomi, İşletme, Maliye, Muhasebe ve Finans Yönetimi, Uluslararası Finans ve Bankacılık” mezunu olmak gerekiyor.

BUSKİ personel alımı başvuru süreci nasıl olacak?

BUSKİ “Bursa Su ve Kanalizasyon İdaresi” kadrolu zabıta memuru alımı için adaylar başvurularını şahsen yapmaları gerekiyor. Süreç için başvurular “Sırameşeler Mahallesi Avrupa Konseyi Bulvarı D Blok No:6/3 Osmangazi/BURSA” adresine 4-9 Eylül’de yapılacak. Ayrıca online olarak e-posta adresine de başvuru yapılabilecek.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.