Bakanlık Mülakatsız Sözleşmeli Personel Alımı! Başvuru Kontenjanları

Bakanlık Mülakatsız Sözleşmeli Personel Alımı! Başvuru Kontenjanları

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığınca farklı ünvanlarda yeni kamu personeli alımı başvuruları alınıyor. Bakanlık personel atama süreci ve tüm detayları bu haberimizde.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı 4/B sözleşmeli memur alımı başvuruları alınıyor. “Mühendis, Tekniker, Büro Personeli, Koruma ve Güvenlik Görevlisi, Aşçı, Bahçıvan, Boyacı, Garson, Kaloriferci, Temizlik Görevlisi” kadroları için 91 kontenjan bulunuyor. Tüm süreç ve mezuniyetlere göre ünvanlar ve kontenjanlar bu haberimizde.

Güncel personel alımı güncel başvuru genel şartları

Ulaştırma Bakanlığına memur alımı başvuruları için T.C. vatandaşı olması, 18 yaşını tamamlamış olması, kamu haklarından mahrum bulunmaması, askerlikle ilişiği olmaması, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmaması ile Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almıyor olması şartları yer alıyor.

4/B memur alımı başvuru mezuniyetler - il il kontenjanlar

1 Mühendis alımı Ankara için olmak üzere Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar Bilimleri Mühendisliği, Bilgisayar Bilimi ve Mühendisliği, Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Bilgisayar ve Enformatik Mühendisliği, Kontrol ve Bilgisayar Mühendisliği lisans programlarının birinden mezun olmak gerekiyor.

1 Mühendis alımı Tekirdağ, 2 Mühendis 1 Bursa, 1 Tekirdağ için olmak üzere Çevre Mühendisliği lisans programından mezun olmak gerekiyor.

1 Mühendis alımı Ankara için olmak üzere Elektrik Mühendisliği, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği lisans programlarının birinden mezun olmak gerekiyor.

1 Mühendis alımı Adana, 1 Mühendis alımı Ankara için olmak üzere Elektronik Mühendisliği, Mikroelektronik Mühendisliği, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, Haberleşme Mühendisliği, Telekomünikasyon Mühendisliği lisans programlarının birinden mezun olmak gerekiyor.

1 Mühendis alımı İzmir, 10 Mühendis alımı 2 Ankara, 1 Adana, 2 Bursa, 1 Bolu, 1 İstanbul, 1 İzmir, 1 Samsun için olmak üzere İnşaat Mühendisliği lisans programından mezun olmak gerekiyor.

1 Mühendis alımı Ankara için olmak üzere Makine Mühendisliği, Makine ve İmalat Mühendisliği, Makine ve Üretim Mühendisliği, Makine ve Malzeme Mühendisliği lisans programlarının birinden mezun olmak gerekiyor.

1 Mühendis alımı Antalya, 1 Mühendis alımı Bursa, 1 Mühendis alımı Ankara için olmak üzere Yazılım Mühendisliği veya Bilgisayar ve Yazılım Mühendisliği lisans programından mezun olmak gerekiyor.

1 Tekniker alımı Tekirdağ için olmak üzere Bilgisayar ve Enformasyon Sistemleri, Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri, Bilgisayar Teknolojileri ve Yönetimi, Bilgisayar Teknolojisi, Bilgisayar Donanımı, Bilgisayar Teknolojileri ve Bilişim Sistemleri, önlisans programlarının birinden mezun olmak gerekiyor.

1 Tekniker alımı İstanbul için olmak üzere Güverte, Deniz Ulaştırma ve İşletme önlisans programlarının birinden mezun olmak gerekiyor.

1 Tekniker alımı Samsun, 1 Tekniker alımı Ankara için olmak üzere İnşaat, İnşaat Teknikerliği, İnşaat Teknolojisi önlisans programlarının birinden mezun olmak gerekiyor.

1 Büro Personeli alımı Ankara Bilgi ve Belge Yönetimi, Dokümantasyon ve Enformasyon, Arşivcilik, Kütüphanecilik, Kütüphanecilik ve Bilgi Çalışmaları lisans programlarının birinden mezun olmak gerekiyor.

5 Büro Personeli alımı 2 Ankara, 1 Diyarbakır, 2 İstanbul için olmak üzere Adalet önlisans programından veya Adalet Meslek Yüksekokulundan mezun olmak gerekiyor.

7 Büro Personeli alımı 2 Ankara, 1 Çanakkale, 1 Edirne, 1 İstanbul, 1 Trabzon için olmak üzere Muhasebe, Bilgisayar Destekli Muhasebe, Bilgisayarlı Muhasebe, Bilgisayarlı Muhasebe ve Vergi Uygulamaları, Muhasebe ve Vergi Uygulamaları, İşletme Muhasebe önlisans programlarının birinden mezun olmak gerekiyor.

10 Koruma ve Güvenlik Görevlisi alımı 1 Antalya, 1 Bolu, 1 İzmir, 1 Mersin, 1 Muğla, 1 Sinop, 4 Tekirdağ için olmak üzere Herhangi bir önlisans programından mezun olmak gerekiyor.

1 Destek Personeli “Aşçı” alımı Antalya için olmak üzere Aşçılık, Hazır Yemek ve Aşçılık, Mutfak Yönetimi, Yemek Pişirme Teknikleri, Gastronomi ve Mutfak Sanatları, Gemi Aşçılığı önlisans programlarının birinden mezun olmak gerekiyor.

2 Destek Personeli “Bahçıvan” alımı Ankara için olmak üzere Lise Bahçecilik Alanı ve Dalları, Tarım Teknolojileri Alanı ve Dalları veya Tarım Alanı ve Dallarından mezun olmak gerekiyor.

1 Destek Personeli “Boyacı” alımı Ankara için olmak üzere Lise Kimya Teknolojisi Alanı - Sınai Boya / Sanayi Boyacılığı ve Uygulama Tekniği Dalından mezun olmak gerekiyor.

4 Destek Personeli “Garson” alımı Ankara için olmak üzere Lise Konaklama ve Seyahat Hizmetleri Alanı ve Dallarından veya Yiyecek İçecek Hizmetleri Alanı - Turizm Endüstrisi Servis Hizmetleri Dalından mezun olmak gerekiyor.

1 Destek Personeli “Kaloriferci” alımı Ankara için olmak üzere Lise Tesisat Teknolojisi Alanı ve Dalları, Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme Alanı ve Dallarının birinden mezun olmak gerekiyor.

2 Destek Personeli “Sıhhi Tesisatçı” alımı Ankara için olmak üzere Lise Tesisat Teknolojisi Alanı ve Dalları, Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme Alanı ve Dallarının birinden mezun olmak gerekiyor.

31 Destek Personeli “Temizlik Görevlisi” alımı 10 Ankara, 3 Balıkesir, 1 Bartın, 1 Bolu, 1 Çanakkale, 1 Edirne, 1 Hatay, 3 İstanbul, 3 İzmir, 1 Kastamonu, 1 Mersin, 1 Muğla, 1 Samsun, 2 Tekirdağ için olmak üzere lise mezunu olmak gerekiyor.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı memur alımı süreci

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı 4/B sözleşmeli 91 kamu memur alımı için başvurular 29 Eylül’e kadar online olarak yapılabilecektir. Adaylar başvuru iş ve işlemlerini bireysel e-Devlet şifreleri ile online olarak kariyer kapısı internet adresi üzerinden yapabileceklerdir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum