Çok Yüksek Maaş Verilecek! Sözleşmeli Kamu Memur Alımı Başvuruları

Çok Yüksek Maaş Verilecek! Sözleşmeli Kamu Memur Alımı Başvuruları

Kamu kurumu bünyesinde çok yüksek maaşlarla olmak üzere personel alımı yapılıyor. Online olarak adaylar sürece dahil olabiliyor. İşte KPSS şartsız başvurular ve tüm detaylar.

Hatay ili kamu personeli alımı ilanları kapsamında “Mustafa Kemal Üniversitesi” bünyesinde KPSS şartsız ve çok yüksek maaşlarla memur alımı yapılıyor. Bilişim personeli alımları için çok yüksek maaşlar verilecek. Bu kapsamda 1 kat maaş 27 bin 902 TL’dir. Bu ilanda 2 ve 3 kat olmak üzere çok yüksek maaşlar verilecektir.

Sözleşmeli personel alımı başvuru genel hususları

Adayların başvuru için 657 DMK’daki şartları taşıması gerekiyor. Bu kapsamda Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, askerlikle ilişiği olmaması hususları da yer alıyor. Belirttiğimiz üzere KPSS zorunluluğu yok. Bu kapsamda KPSS puanı olmayan adaylar değerlendirmede en az 70 olarak baz alınacakları ilanda yer alıyor.

Mustafa Kemal Üniversitesi personel alımı mezuniyetler

Adayların bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden mezun olması gerekiyor. Öte yandan diğer şartları taşımak koşulu ve sadece 2 kat maaş ile diğer mühendislik bölümlerinden, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, yazılım, yapay-zeka, yönetim bilişim sistemleri, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümlerinden mezun adaylar da başvurabilir.

Kamu memur alımı süreci nasıl işler?

Hatay ili kamu personeli alımı başvuruları kapsamında “Mustafa Kemal Üniversitesi” için süreç 4 Ekim 2023 tarihine kadar devam edecek. Başvurular e-Devlet’ten online olarak yapılabiliyor.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum