CTE 626 Sözleşmeli Memur Alımı Duyurusu Yayımlandı! 10 Branş Sonuç

CTE 626 Sözleşmeli Memur Alımı Duyurusu Yayımlandı! 10 Branş Sonuç

CTE 626 Psikolog, Öğretmen, Sosyal çalışmacı, Veteriner, Mühendis (İnşaat), Mühendis (Gıda), Mühendis (Makine), Mühendis (Ziraat), Diyetisyen ve Fizyoterapist alımı sonuçları açıklandı.

Adalet Bakanlığı bünyesinde Ceza ve Tevkifevleri CTE Genel Müdürlüğü için 626 sözleşmeli personel alımı kapsamında duyuru yayımlandı. CTE 626 Sözleşmeli Personel Alımı Sözlü Sınav Sonuçları açıklandı. Detayları bu haberimizde bulabilirsiniz.

CTE 626 personel alımı kontenjanları

463 psikolog, 60 öğretmen, 78 sosyal çalışmacı, 5 veteriner, 2 mühendis "İnşaat", 4 mühendis "Gıda", 2 mühendis "Makine", 4 mühendis "Ziraat", 5 diyetisyen ve 3 fizyoterapist olmak üzere toplam 626 personel alımı için sözlüler açıklandı.

Kamu personel alımı nihai başarı listesi

CTE bünyesinde 25 Nisan ile 11 Mayıs’ta başvuruları ve 3 Temmuz ile 5 Eylül 2023 tarihlerinde sözlü sınavları yapılan CTE 626 memur alımı sözlü sonuçları açıklandı. Adaylar bireysel olarak T.C. kimlik numaraları ile durumlarını öğrenebilirler.

Asil kazanan adaylardan istenen belgeler

Sınavı Kazananlardan Tercih Alınması aşamasına geçilecek ve 11 Ekim’e kadar gerekli belgelerin “Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü Hacı Bayram Mahallesi Agâh Efendi Caddesi No:12/1 Altındağ/ANKARA” adresine iletilmesi gerekiyor.

Ek-1’de yer alan Ceza İnfaz Kurumları/Denetimli Serbestlik Müdürlükleri arasından yerleşmek istedikleri yerleri belirtir tercih dilekçesini (Ek-2), sağlık kurulu raporu, biyometrik fotoğraf, mal bildirim beyannamesi, bilgi formu, askerlik durum belgesi, kamu kurumunda çalışanlar veya kamu kurumlarında çalışmış olanlar için kurumlarından alacakları hizmet belgesi, beyan formu, Hitap Bildirim ve Taahhüt Formu, öğrenim durumunu gösteren belge, Adli Sicil Kaydı Sorgulama, KPSS sınav sonuç belgesinin ÖSYM internet sitesi üzerinden alınan çıktısı, fotoğraflı kimlik belgesi gerekiyor.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum