Devlet Hastanesi 11 Branş En Az Lise 172 Memur Alımı! KPSS 60 Başvuru

Devlet Hastanesi 11 Branş En Az Lise 172 Memur Alımı! KPSS 60 Başvuru

Devlet hastane personel alımı başvuruları kapsamında güncel süreç devam ediyor. Başvurular, gerekli detaylar bu haberimizde yer alıyor. İşte 172 memur alımına dair bilgiler.

Manisa ili memur personel alımları kapsamında “Celal Bayar Üniversitesi” için 172 devlet hastane personeli alımı başvuruları alınıyor. Sözleşmeli ve mülakatsız memur alımı için 172 kadroya dair tüm detayları hemen bu haberimizde bulabilirsiniz. İşte gerekli 11 branşa dair bilgiler ve süreç.

Celal Bayar Üniversitesi memur alımı şartları

Kamu memur alımı için başvurularda devlet memurları kanunundaki şartlara haiz olmak gerekiyor. Bu kapsamda T.C. vatandaşı olmak, askerlikle ilişiği olmamak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı olmamak, 35 yaşını doldurmamış olmak ile KPSS en düşük 60 puan almak gerekmektedir.

Kamu personeli alımı başvuru nitelikleri nelerdir?

77 Hemşire alımı için “KADIN/ ERKEK” Hemşirelik lisans.

5 Hemşire alımı için “KADIN” Hemşirelik lisans. Yeni Doğan yoğun bakım ünitelerinde en az 2 yıl mesleki deneyime sahip olmak.

2 Hemşire alımı için “KADIN” Hemşirelik lisans. Çocuk Periton Diyaliz ünitelerinde en az 2 yıl mesleki deneyime sahip olmak.

30 Destek Personeli (Temizlik, Dağıtım ve Taşıma) alımı için “KADIN” Liselerin herhangi bir alanından mezun olmak.

30 Destek Personeli (Temizlik, Dağıtım ve Taşıma) alımı için “ERKEK” Liselerin herhangi bir alanından mezun olmak.

1 Destek Personeli (Temizlik, Dağıtım ve Taşıma) alımı için “ERKEK” Liselerin herhangi bir alanından mezun olmak.

9 Büro Personeli alımı için “KADIN/ERKEK” İşletme, İşletmecilik, İktisat, Maliye, Kamu Yönetimi, Ekonometri, Uluslararası İlişkiler, İş İdaresi, Muhasebe, Muhasebe ve Finansman, Ekonomi, Çalışma Ekonomisi lisans.

2 Büro Personeli alımı için “KADIN” İşletme, İşletmecilik, İktisat, Maliye, Kamu Yönetimi, Ekonometri, Uluslararası İlişkiler, İş İdaresi, Muhasebe, Muhasebe ve Finansman, Ekonomi, Çalışma Ekonomisi lisans.

2 Büro Personeli alımı için “ERKEK” İşletme, İşletmecilik, İktisat, Maliye, Kamu Yönetimi, Ekonometri, Uluslararası İlişkiler, İş İdaresi, Muhasebe, Muhasebe ve Finansman, Ekonomi, Çalışma Ekonomisi lisans.

4 Büro Personeli alımı için “KADIN/ERKEK” Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı önlisans.

2 Sağlık Teknikeri (Anestezi) alımı için “KADIN/ERKEK” Anestezi veya Anestezi Teknikerliği önlisans programlarının birinden mezun olmak. Anestezi alanında en az 5 yıl mesleki deneyime sahip olmak.

1 Sağlık Teknikeri (Diyaliz) alımı için “KADIN/ERKEK” Diyaliz önlisans.

1 Sağlık Teknikeri (Eczane Teknikeri) alımı için “KADIN/ERKEK” Eczane Teknikerliği veya Eczane Hizmetleri önlisans.

1 Sağlık Teknikeri (Tıbbi Görüntüleme) alımı için “KADIN/ERKEK” Radyoloji veya Tıbbi Görüntüleme Teknikleri önlisans.

1 Sağlık Teknikeri (Patoloji) alımı için “KADIN/ERKEK” Patoloji Laboratuar veya Patoloji Laboratuvar Teknikleri önlisans.

1 Sağlık Teknikeri (Odyometri) alımı için “KADIN/ERKEK” Odyometri veya Odiometri önlisans.

2 Laborant alımı için “KADIN/ERKEK” Sağlık Laboratuvarı, Tıbbi Laboratuvar, Tıbbi Laboratuar Teknikleri, Tıbbi Laboratuvar Teknikleri önlisans.

1 Eczacı KADIN/ “ERKEK” Eczacılık lisans mezuniyeti isteniyor.

Kamu memur alımı başvuru süreci nasıl işler?

Manisa Celal Bayar Üniversitesi memur alımları için başvurular “Personel Daire Başkanlığı Şehit Prof. Dr. İlhan Varank Yerleşkesi 45140 Yunusemre/Manisa” adresine yapılacak. Başvuru iş ve işlemleri 1 Aralık 2023’e kadar olacaktır. Başvurular sadece şahsen olacak.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
5 Yorum