Güncel Kamu Personeli Alımı Başvuruları (KPSS 55 - KPSS Şartsız)

Güncel Kamu Personeli Alımı Başvuruları (KPSS 55 - KPSS Şartsız)

Kamuya KPSS şartı olmadan ve KPSS 55 puanla olmak üzere güncel personel alımı başvuruları alınıyor. Kamu memur atama başvuru süreci ve tüm detaylar bu yazımızda.

Kamu Üniversitesi tarafından güncel memur personel alımı başvuruları alınıyor. Yalova Üniversitesi bünyesinde olmak üzere KPSS puanı ile mülakatsız atama yapılacak. KPSS şartı olmadan ve KPSS 55 puanı kadroların yer aldığı ilana dair tüm detayları KAMU PERSONELİ ALIMI olarak bu yazımızda hazırladık.

Yalova Üniversitesi memur alımı başvuru şartları

Başvuru için adayların 657 sayılı DMK’da belirtilen şartları taşıyor olması gerekiyor. Bu kapsamda T.C. vatandaşı olmak, askerlikle ilişiği olmamak hususları yer alıyor.

Sözleşmeli memur alımı başvuru mezuniyet şartları

8 Büro Personeli alımı için Lisans mezunu olmak, KPSS 55,

1 Büro Personeli alımı için Önlisans mezunu olmak, KPSS 55,

1 Büro Personeli alımı için İnsan Kaynakları, Personel Yönetimi, İnsan Kaynakları Yönetimi, Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı Önlisans, KPSS 55,

1 Gemi Adamı (Gemici) alımı için Marina ve Yat İşletmeciliği Programı, Deniz Ulaştırma ve İşletme Programı, Deniz ve Liman İşletmeciliği Programlarının birinden Önlisans mezunu olmak gerekiyor. Kpss şartı bu kadroda yok.

Kamu memur alımı başvuru süreci

Yalova Üniversitesi KPSS şartsız ve KPSS 55 puanla olmak üzere memur alımları için başvurular 21 Haziran 2023 tarihine kadar olacak. Sözleşmeli kamu personeli alımı başvuru süreci, şartları ve tüm detayları hemen bu haberimizde bulabilirsiniz. Başvurular “Yalova Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı Merkez Yerleşkesi Çınarcık yolu üstü 77100 YALOVA” adresine olacak.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.