İkamet Şartsız 4/B Kamu Memur Alımı Yapılacak! 5. Derece Kadro

İkamet Şartsız 4/B Kamu Memur Alımı Yapılacak! 5. Derece Kadro

Kamuya en az B ehliyeti olan adayların başvuru yapabileceği 4/B kamu memur alımı yapılacak. İkamet şartı olmadan güncel personel atama tüm detayları bu yazımızda.

Kamu kurumu bünyesinde ilk defa atanmak üzere memur alımı yapılacak. İkamet şartı olmadan Belediye personel alacak. Bolvadin Belediyesi için 4/B sözleşmeli personel alımına Teknik hizmetler sınıfı 5. derece kadrolara yapılacak. Başvuru iş ve işlemleri, süreç, şartlar ve tüm detaylar bu haberimizde KAMU PERSONELİ ALIMI olarak hazırladık.

Kamu personeli alımı genel nitelikler nelerdir?

Adayların bu ilandaki kadrolara başvuru yapabilmesi için DMK’daki genel şartları taşıması, T.C. vatandaşı olması, askerlikle ilişiğinin olmaması, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmaması gerekmektedir. Ayrıca en az B ehliyet şartı aranırken, KPSS’den de 75 isteniyor.

Memur alımı branşları ve özel nitelikleri nelerdir?

Mühendis alımı 2 kadro için olacak ve T.H. sınıfı 5. dereceye yapılacak. İnşaat Mühendisliği mezunu olmak, Mimar alımı 1 kadro için olacak ve T.H. sınıfı 5. dereceye yapılacak. Mimarlık bölümü mezunu olmak gerekmektedir.

Bolvadin Belediyesi kamu personel alımı başvuruları

Bolvadin Belediyesi kamu personeli memur alımı için başvurular 4-9 Eylül’de olacak. Adaylar başvurularını şahsen, postayla ya da e-postayla yapabileceklerdir. İşte gerekli tüm başvuru süreci, şartların yer aldığı haberimiz.

Bolvadin Belediye Başkanlığının 25.08.2023 tarihli ve 10408 sayılı yazısına istinaden memur alım ilanı iptal edilmiştir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.