İki Unvanda Açıktan Kamu Personeli Memur Alımı Online Başvuruları

İki Unvanda Açıktan Kamu Personeli Memur Alımı Online Başvuruları

Kamu İhale Kurumu tarafından güncel 2 unvanda kamu personeli alımı başvuruları alınıyor. Kimler büro görevlisi ile iletişim görevlisi alımı başvurularına dahil olabilir? İşte tüm detaylar.

Kamu İhale Kurumu Başkanlığına açıktan iki farklı unvanda kamu personeli memur alımı online başvuruları alınıyor. Büro görevlisi alımları ile iletişim görevlisi alımları için süreç bu hafta da devam edecek. KAMU PERSONELİ ALIMI olarak bu haberimizde gerekli tüm detayları hazırladık.

Açıktan memur alımı şartları

Adayların açıktan memur alımına başvuru için T.C. vatandaşı olması, askerlikle ilişiği bulunmaması ile 657 DMK’daki genel hususlara haiz olması gerekiyor. Ayrıca adayların KPSS’den de 80 puan alması şartları var.

Kamu personel memur alımı mezuniyet şartları

10 Büro Görevlisi alımına başvuru için mezuniyetler “Hukuk, İktisat, Siyasal Bilgiler, Siyasal Bilimler, İşletme, İşletme ve Yönetim Bilimleri, İktisadi ve İdari Bilimler, İktisadi İdari ve Sosyal Bilimler, İletişim, İletişim Bilimleri Fakülteleri ile fakültelerin Matematik, İstatistik, İstatistik ve Bilgisayar Bilimleri, Türk Dili ve Edebiyatı, Bilgi ve Belge Yönetimi, Dokümantasyon ve Enformasyon, Arşivcilik veya Kütüphanecilik” lisans bölümleri olarak açıklandı.

4 İletişim Görevlisi alımına başvuru için mezuniyetler “Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Hukuk Büro Yönetimi ve Sekreterliği, Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Bilgi Yönetimi, İnsan Kaynakları Yönetimi, İşletme Yönetimi, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı, Çağrı Merkezi Hizmetleri, Halkla İlişkiler, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık, Reklamcılık, Halkla İlişkiler ve Tanıtım, İletişim ve Halkla İlişkiler, Medya ve İletişim” önlisans bölümleri olarak açıklandı.

Kamu İhale Kurumu personel alımı başvuru süreci nasıl işler?

Kamu İhale Kurumu güncel ve açıktan kamu personeli memur alımı başvuruları online olarak yapılıyor.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum