İl Özel İdaresi Daimi Kadro 60 Personel Alımı Başladı! En Az İlkokul

İl Özel İdaresi Daimi Kadro 60 Personel Alımı Başladı! En Az İlkokul

İl Özel İdaresi tarafından yapılan duyuruya göre İl Özel İdaresi bünyesinde görev yapacak farklı branşlarda toplam 60 sürekli işçi alımı yapılacaktır.

İl Özel İdaresi bünyesinde görev verilecek 15 Kamyon Şoförü, 23 Operatör, 3 Treyler Şoförü, 2 Asfalt Palet Operatörü, 3 Atölye Ustası, 5 Güvenlik Görevlisi ve 9 Beden İşçisi toplam 60 sürekli işçi istihdam edilecektir.

İl Özel İdaresi 60 Sürekli İşçi Alımı Başvuru Tarihleri

İl Özel İdaresi bünyesinde çalışacak sürekli görev yapacak farklı işlerde istihdam edilecek adaylar için başvuru süreci devam ediyor son başvuru günü 29 Mayıs 24 tarihi olarak belirtilmiştir.

Sürekli İşçi Alımı Başvuru Belgeleri Neler?

Adaylar iş müracaatlarını Başvuru esnasında verilecek İş Talep Formu Nüfus Cüzdan Fotokopisi, 2 Adet Vesikalık resim, Tarihçeli Yerleşim Yeri Belgesi, Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği, Diploma veya Mezuniyet belgesi, Adli Sicil Kaydı Belgesi, Sağlık raporu, Erkek adaylar için askerlik hizmetini yaptığına dair belge, Başvuru yapılacak iş için istenilen sertifika ehliyet vb. belgeler ile müracaat yapılacaktır.

İl Özel İdaresi 60 İşçi Alımı Başvuru Şartları Neler?

İl Özel İdaresi bünyesinde görev yapacak adaylarda aranan başvuru şartları;

  • Kamyon Şoförü Alımı; C,C1E,CE Ehliyete sahibi olmak. SRC3 veya SRC4 Belgesine sahip olmak. En az İlköğretim mezunu olmak. 35 Yaşından gün almamış olmak. 29 Mayıs 1990 tarihinden sonra doğmuş olmak.
  • Operatör Alımı; İlköğretim mezunu olmak. En az B sürücü ehliyetine sahip olmak. Operatörlük Belgesine sahip olmak. 35 yaşından gün almamış olmak son başvuru günü itibariyle (29.5.1990 tarihinden sonra doğmuş olmak.) Beko Loder operatörü için G sürücü belgesine sahip olmak gerekmektedir.
  • Treyler Şoförü; CE sürücü belgesine sahip olmak. SRC 3 veya SRC4 Belgesine sahip olmak. İlköğretim mezunu olmak.
  • Asfalt Plenti Operatörü; En az Lise mezunu olmak. Asfalt Plenti sertifikasına sahip olmak. En az 2 yıl çalıştığını SGK dökümü ile belgelemek. C,C1E, CE, G sınıfı ehliyet sahip olmak. 40 Yaşından gün almamış olmak. 29.5.1985 tarihinden sonra doğmuş olmak.
  • Atölye ustası en az İlköğretim mezunu olmak başvuru kılavuzunda belirtilen alanlarda en az 2 yıl çalıştığını belgelemek 35 yaşından gün almamış olmak.
  • Güvenlik Görevlisi; En az Lise mezunu olmak. Erkek olmak. Vardiyalı çalışma engeli olmamak. Özel güvenlik kimlik kartına sahip olmak. 170 cm den kısa olmamak. 30 yaşından gün almamış olmak.
  • Beden İşçisi En az İlköğretim mezunu olmak. 30 yaşından gün almamış olmak. Temizlik ilerinde görev verileceği için herhangi bir sağlık sorunu olmamak.

Muş İl Özel İdaresi 60 Sürekli İşçi Alımı Başvuru Adresi

Adaylar Başvuru şartlarını taşıdıkları iş için istenilen belgeler ile birlikte Muş İl Özel İdaresi Bitlis Karayolu Eski Otogar Karşısı Kat3 Merkez Muş adresine başvurular süresi içinde yapılacaktır. Farklı başvurular kabul edilmeyecektir.

Muş İl Özel İdaresi 60 Sürekli İşçi Alımı Başvuru Kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.