İş Bankası En Az Lise Kadrolu Şoför ve Güvenlik Alımı Başladı

İş Bankası En Az Lise Kadrolu Şoför ve Güvenlik Alımı Başladı

İş Bankası tarafından yeni personel alımı başvuru ilanları açıklandı. Şoför Alımı ile Özel Güvenlik Görevlisi alımı başvuruları alınacak. İşte tüm detaylar.

Türkiye İş Bankası’nın İstanbul'da bulunan Genel Müdürlük Bölümlerinde veya Şubelerinde görevlendirilmek üzere şoför alımı ile Özel Güvenlik Görevlisi pozisyonunda Şubelerde, Genel Müdürlük ve Bölge Müdürlüğü binalarına silahlı güvenlik alımı başladı.

Şoför alımı şartları nelerdir?

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, En az lise mezunu olmak, 08.12.2023 tarihi itibarıyla 28 yaşını doldurmamış olmak, Sağlık durumu Türkiye’nin her yerinde görev yapmaya elverişli olmak, Askerlik görevini tamamlamış olmak, 2018 yılından önce alınmış en az B sınıfı ehliyet veya 2018 yılından sonra alınmış en az D1 sınıfı ehliyet sahibi olmak, 08.12.2024 tarihine kadar geçerli psikoteknik belgesine sahip olmak, SRC1 ve SRC2 belgelerinden herhangi birine sahip olmak, SRC3 ve SRC4 belgelerinden herhangi birine sahip olmak, Affa uğranmış olunsa dahi, herhangi bir suçtan dolayı hapis cezası almamış olmak, Herhangi bir kurum ya da kuruluşa karşı zorunlu hizmet yükümlülüğü taşımamak ve kamu haklarından yoksun bulunmamak, İstanbul ilinde ikamet ediyor olmak.

Özel güvenlik görevlisi alımı (Erkek) şartları nelerdir?

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, En az lise mezunu olmak, 08.12.2023 tarihi itibariyle 28 yaşını doldurmamış olmak, Sağlık durumu Türkiye’nin her yerinde görev yapmaya elverişli olmak, Askerlik görevini 08.12.2023 tarihine kadar tamamlamış olmak, Vardiyalı çalışma saatlerine uygun olarak çalışabilmek, Geçerlilik tarihi 08.12.2024 ve sonrası olan Silahlı Özel Güvenlik Sertifikasına sahip olmak, En az 175 cm boyunda olmak, Affa uğranmış olunsa dahi, herhangi bir suçtan dolayı hapis cezası almamış olmak, Herhangi bir kurum ya da kuruluşa karşı zorunlu hizmet yükümlülüğü taşımamak ve kamu haklarından yoksun bulunmamak, İstanbul ilinde ikamet ediyor olmak gerekiyor.

İş Bankası memur alımları başvuru süreci

Türkiye İş Bankası bünyesinde şoför alımı ile güvenlik personeli alımı için başvurular Aralık 2023 itibarıyla başladı. Adaylar başvurularını 8 Aralık 2023’e kadar online olarak yapabileceklerdir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.