İş Bankası Yeni Memur Alımı Başvuru İlanları Açıklandı (Güncel Başvuru Ekranı)

İş Bankası Yeni Memur Alımı Başvuru İlanları Açıklandı (Güncel Başvuru Ekranı)

İş Bankasına yeni memur alımları yapılacak. Banka personeli alımı başvuru süreci, şartları ve tüm detayları hemen bu yazımızda bulabilirsiniz. İşte detaylar.

Türkiye İş Bankası tarafından güncel memur alımı başvuruları alınıyor. Risk Yönetimi, Aktif Pasif Yönetimi Riski ve Kredi Analitiği alanlarında görevlendirilmek üzere Genel Müdürlük bölümlerinde çalışacak personel alımı ile İstanbul, İzmir, Antalya ve Bursa'da Kurumsal Şubelerimizde, Kurumsal Müşteri İlişkileri Yöneticisi olarak çalışacak Uzman Yardımcısı personel alımı yapılacak.

Risk Yönetimi ve Kredi Analitiği Uzman Yardımcısı alımı şartları

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren ve detayları resimde yer alan bölümlerinden 31 Temmuz 2023 tarihine kadar mezun olmak, 18.06.2023 tarihi itibarıyla 30 yaşını doldurmamış olmak, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da en erken 2023 Aralık ayına kadar tecil ettirmiş olmak, Sağlık durumu Türkiye’nin her yerinde görev yapmaya elverişli olmak, Herhangi bir kurum ya da kuruluşa karşı zorunlu hizmet yükümlülüğü taşımıyor olmak ve kamu haklarından yoksun bulunmamak, Affa uğranmış olunsa dahi, herhangi bir suçtan dolayı hapis cezası almamış olmak gerekmektedir.

Kurumsal Müşteri İlişkileri Yöneticisi-Uzman Yardımcısı alımı şartları

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren ve detayları resimde yer alan bölümlerinden 31.07.2023 tarihine kadar mezun olmak, 18.06.2023 tarihi itibarıyla 30 yaşını doldurmamış olmak, erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da en erken 2023 Aralık ayına kadar tecil ettirmiş olmak, Sağlık durumu Türkiye’nin her yerinde görev yapmaya elverişli olmak, Herhangi bir kurum ya da kuruluşa karşı zorunlu hizmet yükümlülüğü taşımıyor olmak ve kamu haklarından yoksun bulunmamak, Affa uğranmış olunsa dahi, herhangi bir suçtan dolayı hapis cezası almamış olmak şartları var.

İş Bankası personel alımı başvuru süreci

İş Bankasına yeni memur alımları için başvurular 18 Haziran 2023 tarihine kadar olacak.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.