Kadrolu 5 - 6 - 7. Derece Devlet Memuru Alımı Başvuruları Alınacak (3 Unvan)

Kadrolu 5 - 6 - 7. Derece Devlet Memuru Alımı Başvuruları Alınacak (3 Unvan)

Kamu kurumu bünyesinde 3 farklı branşta olmak üzere 5, 6 ve 7. derece kadrolara memur alımları yapılacak. İşte sürece dair tüm detayların yer aldığı haberimiz.

Kamuya 5, 6 ve 7. Derece KADROLU yeni memur alımı başvuruları alınacak. “Mühendis, İç Mimar ve Tekniker” alımına dair tüm detayları hemen bu yazımızda bulabilirsiniz. Kadrolu memur alımları için başvuruları bu haberimizde KAMU PERSONELİ ALIMI olarak hazırladık.

Devlet memuru alımı başvuru genel şartları

Başvuru için 657 sayılı DMK’daki şartları taşıması, T.C. vatandaşı olması, kamu haklarından mahrum bulunmamas, askerlikle ilişiği olmaması, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmaması şartları var.

Kadrolu memur alımı başvuru mezuniyetler

4 Mühendis alımı TH sınıfı 5. derece, 1 Mühendis alımı TH sınıfı 5. derece, 1 Mühendis alımı TH sınıfı 5. derece, 1 İç Mimar alımı TH sınıfı 6. derece, 1 Tekniker alımı TH sınıfı 7. derece, 1 Tekniker alımı TH sınıfı 7. Derece kadrolar için olacak.

4 Mühendis alımı için İnşaat Mühendisliği İnşaat Mühendisliği lisans, KPSSP3 en az 75,

1 Mühendis alımı için Elektrik Mühendisliği, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği lisans, KPSSP3 en az 75,

1 Mühendis alımı için Makine Mühendisliği, Makine ve İmalat Mühendisliği, Makine ve Üretim Mühendisliği, Makine ve Malzeme Mühendisliği lisans, KPSSP3 en az 75,

1 İç Mimar alımı için İç Mimarlık, İç Mimari, İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı, İç Mimari ve Çevre Tasarımı lisans, KPSSP3 en az 75,

1 Tekniker alımı için İnşaat, İnşaat Teknikerliği, İnşaat Teknolojisi önlisans, KPSSP3 en az 75,

1 Tekniker alımı için Harita, Harita Kadastro, Harita ve Maden Ölçme, Harita Teknikerliği, Harita ve Kadastro önlisans, KPSS P3 puan türünden en az 75 puan almak şartı var.

Karatay Belediyesi memur alımı süreci

Karatay Belediyesi memur alımı başvuruları Temmuz’da olacak. Başvurular 3 Temmuz ile 7 Temmuz tarihlerinde olacak. Başvurular şahsen ve posta ile ya da online olarak e-posta ile olabilecek.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.