Kadrolu Devlet Memuru Alımı Online Başvuruları! Vakıf Başvuru Ekranı

Kadrolu Devlet Memuru Alımı Online Başvuruları! Vakıf Başvuru Ekranı

Kamu kurumu bünyesinde güncel personel alımı başvuruları alınıyor. Kadrolu memur atama başvuru süreci ve tüm detayları bu haberimizde bulabilirsiniz.

Türkiye Maarif Vakfı tarafından Eylül ayı güncel uzman personel alımı kadroları için başvurular devam ediyor. Vakıf bünyesinde olmak üzere Maarif Uzman Yardımcısı alımına online olarak adaylar başvuru yapabiliyor. 25 kadroya dair tüm detayları KAMU PERSONELİ ALIMI olarak bu yazımızda hazırladık.

Güncel personel alımı başvuru şartları

Başvuru için T.C. vatandaşı ya da mavi kart sahibi olmak, kamu haklarından mahrum olmamak, TCK’da yer alan ilgili suçlardan mahkum olmamak, 1 Ocak 1994 tarihinde ya da sonrasında doğmuş olmak, İspanyolca, İngilizce, Fransızca, Arapça, Portekizce ve Rusça dillerinden YDS, e-YDS ve YÖKDİL en az C “70” puanı olmak şartları var.

Kamu memur alımı nitelikleri nelerdir?

Teknik Eğitim, Mesleki Eğitim ve Eğitim Fakültelerinin herhangi bir bölümü mezunları başvurabilir.

Ayrıca mezun olunduğunda formasyon eğitimi alınarak öğretmenlik yapılabilecek bölümler: “İktisat, İşletme, Siyaset Bilimi, Kamu Yönetimi, Uluslararası İlişkiler, Uluslararası Ticaret, Maliye, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Ekonometri, Sosyoloji, Hukuk, İstatistik, Matematik, Endüstri Mühendisliği ve İşletme Mühendisliği”.

Yüksek lisans bölümleri: Ölçme ve Değerlendirme, İstatistik, Eğitim Yönetimi alanlarında yüksek lisans derecesi tercih sebebidir.

Türkiye Maarif Vakfı memur alımı başvuru süreci

Türkiye Maarif Vakfı bünyesinde uzman personel alımlarına başvurular 20 Eylül 2023 tarihine kadar olacak. Adaylar başvuru iş ve işlemlerini online olarak bireysek vakfın “başvuru ekranı” üzerinden yapmaları gerekiyor.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.