Kamu Hastanesi En Az Lise Personel Alımı! 130 Kadro KPSS Taban Puansız

Kamu Hastanesi En Az Lise Personel Alımı! 130 Kadro KPSS Taban Puansız

En az lise mezunu adayların başvuru yapabileceği kadrolar için KPSS taban puansız memur alımı başvuruları alınıyor. Sürece dair tüm detaylar bu yazımızda yer alıyor.

Lise Önlisans Lisans 130 kamu hastane personeli alımı başvuruları tamamlanıyor. Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi kadroları için olacak personel alımlarında gerekli tüm süreci KAMU PERSONELİ ALIMI olarak bu yazımızda hazırladık. Personel atamaları “Dursun Odabaş Tıp Merkezi Hastanesi” için olacak. İşte gerekli tüm detaylar.

Kamu hastanesi personel alımı şartları (genel-mezuniyet)

Başvuru için 657 DMK’daki şartlara haiz olmak gerekiyor. Ayrıca adayların T.C. vatandaşı olmasının yanında askerlikle ilişiğinin de olmaması gerekmektedir. Mezuniyetlere ve kadrolara dair detaylar da şu şekildedir:

Lisans kadrolar: Eczacı alımı 3 kadro için Eczacılık Fakültesi, Diyetisyen alımı 2 kadro için Beslenme ve Diyetetik programı lisans, Fizyoterapist alımı 2 kadro için Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon veya Fizyoterapi ve Rehabilitasyon lisans, Ebe alımı 7 kadro için Ebelik bölümü lisans, Hemşire alımı 23 kadro için Hemşirelik bölümü lisans,

Önlisans kadrolar: Anestezi teknikeri alımı 2 kadro için Anestezi programı önlisans, Tıbbi Görüntüleme Teknikleri teknikeri alımı2 kadro için Tıbbi Görüntüleme Teknikleri programı önlisans, Tıbbi Görüntüleme Teknikleri) alımı 2 kadro için Tıbbi Görüntüleme Teknikleri programı önlisans, Biyomedikal Cihaz Teknolojisi teknikeri alımı 2 kadro için Biyomedikal Cihaz Teknolojisi programı önlisans,Ameliyathane Hizmetleri teknikeri alımı 2 kadro için Ameliyathane hizmetleri programı önlisans, Patoloji laboratuvar Teknikleri teknikeri ) alımı 2 kadro için Patoloji Laboratuvar Teknikleri programı önlisans, İlk ve Acil Yardım teknikeri alımı 2 kadro için İlk ve Acil Yardım programı önlisans,

Diyaliz teknikeri alımı için Diyaliz programı önlisans, Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik teknikeri alımı 2 kadro için Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik programı önlisans, İlk ve Acil Yardım Teknikeri alımı 2 kadro için İlk ve Acil Yardım programı önlisans, Anestezi Teknikeri alımı 2 kadro için Anestezi programı önlisans, Ağız ve Diş Sağlığı Teknikeri alımı 2 kadro için Ağız ve Diş Sağlığı programı önlisans, Ağız ve Diş Sağlığı Teknikeri alımı 2 kadro için Diş Protez Teknolojisi programı önlisans, Laborant alımı 2 kadro için Tıbbi Laboratuvar Teknikleri önlisans, Sağlık Teknisyeni alımı 2 kadro için Sağlık Meslek Liselerinin Acil Tıp Teknisyeni, Sağlık Teknisyeni alımı 2 kadro için Yaşlı Bakım Programı önlisans,

Lise kadrolar: Veteriner Sağlık Teknisyeni (ERKEK) alımı 2 kadro için Meslek liselerinin Hayvan Sağlığı ve Yetiştiriciliği, Hemşire alımı 24 kadro için Lise Hemşirelik, Temizlik Personeli (ERKEK) alımı 30 kadro için Lise, Temizlik Personeli (KADIN) alımı 4 kadro için Liselerin herhangi bir alanından mezun olmak gerekiyor.

Kamu hastanesi personel alımı başvuru süreci nasıl işler?

Van ili kamu personeli alımı başvurularında Yüzüncü Yıl Üniversitesi için süreç 130 kadroya 10 Ağustos 2023 tarihine kadar sürecek. Başvurular üniversite “Personel Daire Başkanlığına” şahsen olacak.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum