Kamu Personel 7 Branşta Memur Alımı Online Başvuruları (KPSS 55)

Kamu Personel 7 Branşta Memur Alımı Online Başvuruları (KPSS 55)

Kamu kurumuna yeni ve güncel KPSS 55 Puanla online memur alımı başvuruları alınıyor. En az lise mezunu personel alımları başvuru süreci ve tüm detaylar bu yazımızda.

Kamu Üniversitesi mülakatsız yeni memur alımı online başvuruları sona eriyor. KPSS 55 puanla en az lise mezunları başvuru yapabiliyor. Farklı 7 unvanda kamu memur alımı başvuru süreci ve tüm detayları hemen bu yazımızda bulabilirsiniz. İşte Selçuk Üniversitesi memur atama başvuru tüm detayları.

Selçuk Üniversitesi memur alımı genel şartları

Başvuru için 657 Sayılı DMK’daki şartları taşımak, T.C. vatandaşı olmak, 18 yaşını tamamlamış 35 yaşını doldurmamış olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, askerlikle ilişiği olmamak, KPSS’den tüm unvanlarda en az 55 puan almak şartları var.

Kamu personel alımı başvuru mezuniyetler

3 Hemşire alımı için liselerin Hemşirelik,

2 Röntgen Teknisyeni alımı için Tıbbi Görüntüleme Teknikleri önlisans,

2 Sağlık Teknikeri (Anestezi Teknikeri) alımı için Anestezi veya Anestezi Teknikerliği önlisans,

4 Destek Personeli (Temizlik) alımı için herhangi lise, Temizlik görevini yapmaya engel olacak sağlık sorunu bulunmamak,

1 Destek Personeli (Basit Bakım Onarım) alımı için herhangi lise, İnşaat boyacılığı, alçı sıva işlerinin herhangi birinden Mesleki Yeterlilik Belgesine sahip olmak,

1 Tekniker (Elektrik) alımı için Elektrik önlisans,

1 Tekniker (Elektronik) alımı için Elektronik, Elektrik-Elektronik, Endüstriyel Elektronik, Elektronik Teknolojisi, Elektrik ve Elektronik Teknolojisi, Elektrik-Elektronik Teknikerliği önlisans,

2 Sağlık Teknikeri (Diş Protez) alımı için Diş Protez, Diş Protez Teknikerliği, Diş Protez Teknolojisi önlisans,

2 Sağlık Teknikeri (Diş Protez) alımı için Diş Protez, Diş Protez Teknikerliği, Diş Protez Teknolojisi önlisans mezunu olmak şartları var.

Sözleşmeli personel alımı başvuru süreci

Selçuk Üniversitesi bünyesinde online kamu personel alımı için başvurular online olarak 5 Haziran 2023 Pazartesi dahil olmak üzere yapılabilecektir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.