Kamu Personel Alımı 4/B Başvuruları! KPSS Şartsız Güncel Süreç

Kamu Personel Alımı 4/B Başvuruları! KPSS Şartsız Güncel Süreç

Kamu kurumuna 4/B sözleşmeli güncel kamu personel alımı başvuruları alınıyor. KPSS şartı aranmayan başvuru süreci ve şartlar bu yazımızda.

Kamu üniversitesi bünyesinde olmak üzere KPSS şartı zorunluluğu olmadan da adayların başvurabileceği memur ataması sona eriyor. KPSS puanı olmayan adaylar en az 70 olarak değerlendirmede baz alınacaktır. Türk-Alman Üniversitesi KPSS’siz sözleşmeli memur alımı tüm detaylarını hemen bu yazımızda bulabilirsiniz.

Türk-Alman Üniversitesi memur alımı şartları

Türk-Alman Üniversitesi bünyesinde 4/B sözleşmeli memur alımı için başvurularda adayların 657 DMK’daki şartları taşıması, askerlikle ilişiği olmaması, T.C. vatandaşı olması şartları yer alıyor.

Hangi branşlarda personel alımı yapılacak?

1 kıdemli sistem yöneticisi alımı için 3 katına kadar, 1 kıdemli bilgisayar ağ yöneticisi alımı için 3 katına kadar, 1 yazılım takım lideri alımı için 2 katına kadar, 2 uygulama geliştirme uzmanı alımı için 2 katına kadar maaş verilecek. Ocak 2023 maaşı itibarıyla ortalama 1 kat maaş 16 bin TL’dir. Temmuz 2023 memur zammı kadar ayrıca artış olacaktır.

Kamu memur atama başvuru mezuniyetler

Kamu personeli alımı için adayların “bilgisayar, yazılım, elektrik, elektronik, elektrik ve elektronik ve endüstri mühendislikleri” mezunu olması gerekiyor. Ayrıca diğer fakültelerin mühendislik bölümlerinden, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik mezunları da sadece 2 kat maaş ile başvuru yapabilmektedir.

Güncel personel alımı başvuru süreci nasıl olacak?

Türk-Alman Üniversitesi 4/B kamu memur alımı için başvuru iş ve işlemleri posta ile ya da şahsen bu adrese yapılacak: “Türk-Alman Üniversitesi, Personel Daire Başkanlığı Şahinkaya Cad. No:106 34820 Beykoz / İSTANBUL”. Süreç 6 Temmuz 2023 dahil olmak üzere tamamlanacak.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum