Kamu Personeli Alımı Güncel Online Başvuruları (Lise MYO Lisans)

Kamu Personeli Alımı Güncel Online Başvuruları (Lise MYO Lisans)

Kamuya lise, önlisans ve lisans mezunu olmak üzere sözleşmeli yeni memur alımı başvuruları açıklandı. Güncel başvurular ve tüm detayları hemen bu yazımızda bulabilirsiniz.

Kayseri Üniversitesi bünyesinde lise, önlisans ve lisans mezunu memur alımı başvuruları alınıyor. KPSS puan üstünlüğüne göre mülakatsız memur alımı başvuruları, süreç ve tüm detayları hemen bu haberimizde KAMU PERSONELİ ALIMI olarak hazırladık. İşte kamuya güncel “Büro Personeli, Koruma ve Güvenlik Görevlisi ile Destek Personeli” alımı tüm detayları.

Sözleşmeli personel alımı başvuru şartları

Başvuru için adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanunundaki şartları taşıması, T.C. vatandaşı olması, askerlikle ilişiği olmaması, görevini devamlı yapmasına engel sağlık sorunu bulunmaması, herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almaması gerekmektedir. Herhangi KHK ile kamudan çıkarılanlar başvuramaz.

Kayseri Üniversitesi personel alımı mezuniyetler

Büro Personeli alımı 1 kadro için Grafik, Grafik Sanatlar, Fotoğraf ve Grafik Sanatlar (Grafik), Grafik Sanatları, Grafik Tasarım, Grafik Tasarımı, Grafik Sanatlar ve Grafik Tasarım, Grafik Resimleme ve Baskı lisans mezunu olmak gerekiyor.

Büro Personeli alımı 2 kadro için Maliye, Muhasebe ve Maliye veya Maliye-Muhasebe lisans mezunu olmak gerekiyor.

Büro Personeli alımı 3kadro için İnsan Kaynakları Yönetimi veya İnsan Kaynakları lisans programından mezun olmak, Fotoğraf, Fotoğrafçılık, Fotoğrafçılık ve Kameramanlık önlisans mezunu olmak gerekiyor.

Büro Personeli alımı 1 kadro için Adalet önlisans programından veya Adalet MYO’dan mezun olmak gerekiyor.

Büro Personeli alımı 1 kadro için Özel Güvenlik ve Koruma, Savunma ve Güvenlik, Güvenlik, Kamu Güvenlik ve Asayişin Sağlanması önlisans mezunu olmak gerekiyor.

Büro Personeli alımı 2 kadro için Ortaöğretim Kurumlarının herhangi bir alanından mezun olmak gerekiyor.

Koruma ve Güvenlik Görevlisi (8 Erkek-2 kadın) alımı 10 kadro için Özel Güvenlik ve Koruma, Savunma ve Güvenlik, Güvenlik, Kamu Güvenlik ve Asayişin Sağlanması önlisans mezunu olmak gerekiyor.

Destek Personeli alımı 12 kadro için lise mezunu olmak gerekiyor.

Kamu memur alımı başvuru şartları

Kayseri Üniversitesi sözleşmeli personel alımı için başvuru iş ve işlemleri online olarak yapılabilecek. Adaylar 15 Ağustos 2023’e kadar başvuru yapabilir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.