Kamu Personeli Alımı Yapılıyor! KPSS Taban Puansız Güncel Başvuru

Kamu Personeli Alımı Yapılıyor! KPSS Taban Puansız Güncel Başvuru

KPSS Taban Puansız olmak üzere güncel büro personeli alımı ile koruma güvenlik alımı başvuruları alınıyor. Güncel başvurular ve tüm detayları bu yazımızda bulabilirsiniz.

Gaziantep Üniversitesi bünyesinde güncel kamu personeli alımı başvuruları alınıyor. Sözleşmeli 4/B memur alımına başvuru süreci, şartlar ve tüm detayları bu yazımızda hazırladık. İşte KPSS taban puansız olmak üzere personel alımlarına başvuru, mülakatsız atama ve tüm detaylar bu yazımızda.

Gaziantep Üniversitesi memur alımı genel şartları

Adayların başvuru için devlet memurları kanununda yer alan genel şartlara haiz olması, T.C. vatandaşı olmak, askerlikle ilişiği olmamak, herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almamaları, nöbet veya vardiya usulü çalışmaya engel bir durumun bulunmamak şartları var.

Sözleşmeli personel alımı başvuru mezuniyetler

1 Büro Personeli alımı için Hukuk Fakültesi,

10 Koruma ve Güvenlik Görevlisi (Erkek) alımı için Özel Güvenlik ve Koruma, Savunma ve Güvenlik, Güvenlik, Kamu Güvenlik ve Asayişin Sağlanması, Güvenlik ve Koruma önlisans 30 yaşını bitirmemiş olmak, 170 cm den kısa olmamak, silahlı/silahsız özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olmak ve belgelendirmek, askerlik hizmetini yapmış olmak gerekiyor.

5 Koruma ve Güvenlik Görevlisi (Erkek) alımı için herhangi bir önlisans, 30 yaşını bitirmemiş olmak, 170 cm den kısa olmamak, silahlı/silahsız özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olmak ve belgelendirmek, askerlik hizmetini yapmış olmak gerekiyor.

4 Koruma ve Güvenlik Görevlisi (Erkek) alımı için herhangi bir Lisans programından mezun olmak, 30 yaşını bitirmemiş olmak, 170 cm den kısa olmamak, silahlı/silahsız özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olmak ve belgelendirmek, askerlik hizmetini yapmış olmak gerekiyor.

Kamu memur alımı başvuru tarihleri

Gaziantep Üniversitesi için büro personeli alımı ile korum ve güvenlik personeli alımı için süreç 20 Temmuz 2023 tarihine kadar olacak. Başvurular sadece şahsen olacak. Adaylar “Üniversite Personel Dairesi Başkanlığına” başvuru yapabileceklerdir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.