Kamu Personeli Alımında KPSS Şartı Yok! Güncel Başvuru Ekranı

Kamu Personeli Alımında KPSS Şartı Yok! Güncel Başvuru Ekranı

Kamu kurumu bünyesinde çok yüksek maaşlarla olmak üzere KPSS şartı aranmadan personel alımları için başvurular alınacak. Detayları bu yazımızda bulabilirsiniz.

Bu personel alımı ilanında Kamu Personel Seçme Sınavı KPSS zorunluluğu bulunmuyor. 4/B sözleşmeli kamu memur ataması başvuruları, süreci ve tüm detayları hemen bu yazımızda bulabilirsiniz. Marmara Üniversitesi KPSS’siz yüksek maaşlarla memur atamasına dair tüm detaylar ve başvurular bu haberimizde.

Memur alımı şartları nelerdir?

Başvuru için 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinde sayılan genel şartları haiz olması, askerlik çağına gelmemiş veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış, muaf veya 1 yıl süre ile ertelemiş olmak gerekiyor. Belge ibraz etmeyenlerin KPSS puanı 70, yabancı dil puanı ise sıfır (0) olarak değerlendirilecektir.

Marmara Üniversitesi personel alımı maaşlar-mezuniyetler

Başvuru için bilgisayar, yazılım, elektrik, elektronik, elektrik ve elektronik ve endüstri mühendisliği mezunu olmak gerekiyor. Başvuru için ayrıca diğer mühendislik bölümlerinden, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik mezunları başvurabilir. Bu ilanda 2 ve 3 kat maaşlar yer alıyor. 1 kat maaş 32 bin TL’den fazla olmaktadır.

Memur alımı yapılacak branşlar-kontenjanlar: 1 Veri Tabanı Uzmanı alımı 3 katına kadar, 1 Kıdemli Yazılım Geliştirme Uzmanı alımı 3 katına kadar, 1 Kıdemli Ağ Uzmanı alımı 3 katına kadar, 1 Bilgi Güvenliği Uzmanı alımı 2 katına kadar maaşla olacak.

Sözleşmeli personel alımı başvuru tarihleri

Marmara Üniversitesi 4/B sözleşmeli kamu memur alımı için başvuru iş ve işlemleri 18 Ağustos 2023 tarihine kadar olacak. Adaylar başvurularını bu kılavuzda yer alan şartlar ve bilgiler çerçevesinde yapabileceklerdir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.