Kamuya 3 Farklı Branşta Kadrolu Memur Alımı Başlıyor! 5 6 7. Dereceler

Kamuya 3 Farklı Branşta Kadrolu Memur Alımı Başlıyor! 5 6 7. Dereceler

Kamu kurumuna kadrolu olmak üzere 5 - 6 - 7. Derece Devlet Memuru Alımı başvuruları bu Pazartesi başlıyor. İşte sürece dair tüm detayların yer aldığı haberimiz.

Kamu kurumuna teknik hizmetler sınıfı olmak üzere mühendis, tekniker ve iç mimar alımları yarın başlıyor. 5, 6 ve 7. derece kadrolar için olacak atamalar kadrolu olacak. Karatay Belediyesi memur alımı başvuru süreci, şartları ve tüm detayları KAMU PERSONELİ ALIMI olarak bu yazımızda hazırladık.

Kamu personeli alımı başvuru genel şartları

Karatay Belediyesi kadrolu memur alımları için adayların 657 DMK’daki şartları taşıması, T.C. vatandaşı olması, kamu haklarından mahrum bulunmaması ile askerlikle ilişiğinin bulunmaması ve görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmaması gerekiyor.

Memur alımları mezuniyetler

4 kadroya Mühendis alımına başvuru için inşaat mühendisliği lisans, KPSSP3 75,

1 kadroya Mühendis alımına başvuru için elektrik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği, elektrik-elektronik mühendisliği lisans, KPSSP3 75,

1 kadroya Mühendis alımına başvuru için makine mühendisliği, makine ve imalat mühendisliği, makine ve üretim mühendisliği, makine ve malzeme mühendisliği lisans, KPSSP3 75,

1 kadroya İç Mimar alımına başvuru için iç mimarlık, iç mimari, iç mimarlık ve çevre tasarımı, iç mimari ve çevre tasarımı lisans, KPSSP3 75,

1 kadroya Tekniker alımına başvuru için inşaat, inşaat teknikerliği, inşaat teknolojisi önlisans, KPSSP3 75,

1 kadroya Tekniker alımına başvuru için harita, harita kadastro, harita ve maden ölçme, harita teknikerliği, harita ve kadastro önlisans, KPSSP3 75 almak gerekiyor.

Kadrolu memur alımı başvuru tarihleri

Karatay Belediyesi 3 unvanda olmak üzere mühendis, teknisyen ve iç mimar alımı için süreç yarın başlayacak. Adaylar 3-7 Temmuz 2023 tarihlerinde başvuru yapabilecek.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.