Kamuya KPSS Taban Puan Şartsız Güncel 4/B Personel Alımı Başvuruları

Kamuya KPSS Taban Puan Şartsız Güncel 4/B Personel Alımı Başvuruları

Kamuya KPSS Taban Puan şartsız olmak üzere güncel personel alımı başvuruları alınıyor. Başvurular, şartlar ve tüm detayları hemen bu yazımızda bulabilirsiniz. İşte detaylar.

Kamu Personel Seçme Sınavı KPSS taban puan şartı olmadan adaylar bu ilandaki kadrolar için başvuru yapabiliyor. Kamu üniversitesi memur atama sürecinde mülakat olmayacak. Direkt olarak KPSS ile atama başvurular, Ordu Üniversitesi personel alımı süreci ve tüm detayları KAMU PERSONELİ ALIMI olarak bu yazımızda hazırladık.

Sözleşmeli 4/B memur alımı şartları

Adayların başvuru için 657 DMK’daki şartları taşıması, askerlikle ilişiğinin olmaması ve T.C. vatandaşı olması gerekiyor. Ayrıca tüm adayların 35 yaşını doldurmamış olmasının yanı sıra herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almıyor olması ve görevini devamlı yapmaya engel olabilecek bedenen, aklen ve ruhen sağlık problemi olmaması gerekiyor.

Ordu Üniversitesi personel alımı nitelikleri nelerdir?

Üniversitede 11 destek personeli alımı ile 4 koruma ve güvenlik personeli alımı yapılıyor. Başvurularda destek personeli ataması için lise mezunu olmak, koruma ve güvenlik personeli alımı için önlisans mezunu olmak gerekiyor. Ayrıca koruma ve güvenlik personeli alımında adayları şu özel şartları da taşıması gerekiyor:

Silahlı veya silahsız özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olmak, vardiya usulü çalışmaya veya gece çalışmaya engel bir durumu bulunmamak, en az 170 cm boyunda olmak şartları var.

Kamu memur alımı başvuru tarihleri ve başvuru işlemleri

Ordu Üniversitesi bünyesinde koruma ve güvenlik görevlisi alımı ile destek personeli alımı için başvurular şahsen olacak. Adaylar gerekli tüm belgeleri 11 Eylül 2023’e kadar “Ordu Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına” sadece şahsen teslim etmesi isteniyor.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
5 Yorum